Wpis z mikrobloga

@ykuleczka: Mysle, ze ceny przesadzone. Ja za domek w AB 10SQM mam miesięczny czyns 50k. Mogli podnieść ceny 15 krotnie tak żeby czynsz tych najdroższych opiewał na 500k a nie tak, ze te najdrozsze maja miesieczny czynsz 10kk.
@rakiwo: To jest chata dla guildi więc co za problem zrzutę robić? Przesadzacie, przynajmniej ja, normalny graczy który nie jest nastawiony na robienie kasy z TC, będę mógł mieć domek skoro będą puste ;) @filozof900:
To tylko moja opinia, nie spinajcie się xD
Jak przeglądam discorda tibii z wykopem to tam ludzie na 1h potrafią robić kilka KK profitu.
@ykuleczka: Ceny domków i tak już przy aukcjach poszły znacząco do góry przez to, że teraz zarabia się więcej. Kiedyś cena domku zaczynała się przy 5k te lepsze licytowało się za mniej niż 100. Teraz trzeba dać kilka KK za średniej jakości domek. Ale podnoszenie czynszów o 150 krotność i płacenie tego co miesiąc to już zdzierstwo. Nie chodzi nawet o to czy kogoś stać czy nie ale jest to ewidentny
Czy to rzeczywiście źle?


@ykuleczka: Sama idea jest dobra, ale stawki już nie. Każda gra kończy w ten sposób, że w obiegu dostępne są miliardy czy nawet biliony danej waluty. I nie da się tego za bardzo zmienić.
@filozof900: To rozumiem, też to jest cios dla nowych graczy.
@rakiwo: Cipsoft od dawna próbuje jak najwięcej forsy zgarnąć, tym bardziej iż ludzie sprzedają TC innym (nie dziwie się jak dziennie mogą mieć po 5kk profitu)
@Iperyt: Racja, ale w tej grze to jest aż nazbyt widoczne, w niektórych mmo nie jest tak łatwo bańki zarabiać. Tutaj wystarczy wbić wyższy lvl i tak naprawde tłuc stwory aż dropną.
@tymirka: ja od lat gram na Antice i dosc,ze za jakis gowniany domek w AB z sqm 10 musialem zapłacić ponad 300k bo nie było innych wolnych, to teraz mi jeszcze 50k czynszu dowalili.Ja rozumiem gdyby wynosił z 10-15k tak żebyś czuł, że musisz zapłacić bo faktycznie 300gp to była śmieszna kwota. Ale 50k? Za taką hawirę, która na innych serwach stoi zawsze pusta?