Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, rodzice robią mały remont i postanowiłem zaprojektować im pokój dzienny. Jedyną styczność z aranżacją i projektowaniem jak dotąd miałem jedynie w Simsach ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale lubię robić różne kreatywne rzeczy, dlatego też chciałem spróbować się zmierzyć z tym zadaniem. Piszę do Was z pytaniem - może są tu jakieś osoby, które zajmują lub interesują się bardziej takimi rzeczami i ocenią efekt mojej pracy? Jestem otwarty na konstruktywną krytykę jak również wszelkie sugestie.

Ważne informacje:
- wnęka, w której znajduje się telewizor już stoi, jest nie do ruszenia,
- mamie marzy się kominek,
- po renderowaniu kilka rzeczy wyszło inaczej niż przy projektowaniu, m.in. lampa sufitowa jak i stojąca mają być czarne, a z jednej perspektywy od spodu łuku (gdzie zaczyna się wnęka) wyszedł czarny kolor farby, zamiast białego.

Strona, której używałem do zrobienia projektu to: homestyler.com/int

Reszta zdjęć w galerii:
https://tufotki.pl/r69GI

#budujzwykopem #remontujzwykopem #wnetrza #budownictwo #pytanie
Pobierz XXCHX - Cześć Mirki i Mirabelki, rodzice robią mały remont i postanowiłem zaprojektow...
źródło: comment_4hZCJCSHfOcKJdoqpMrKUZ9V2C45AA2h.jpg
  • 11
@powaznyczlowiek: przynajmniej będzie ciepło ¯\_(ツ)_/¯ mamie zawsze się marzył, więc chciałem to uwzględnić. Jeśli chodzi o telewizor to nie jest w innym pomieszczeniu tylko we wnęce, wygląda to tak, gdyż jest to poddasze użytkowe, idą tam belki konstrukcyjne, których nie da się ruszyć. W rzeczywistości ta wnęka wygląda nieco inaczej (jest bardziej ścięta, pod kształt belek), ale byłem ograniczony możliwościami programu.
@XXCHX: to ja bym kanapę cofnął pod tę wnękę i w miejscu tej białej szafki dał TV, albo nawet w miejsce lustra jeśli jest dość miejsca - dzięki temu siedząc na kanapie będziesz skierowany trochę bokiem-przodem do kominka, a nie zupełnie z boku
@powaznyczlowiek: Właśnie dokładnie taki układ, o którym wspomniałeś był do tej pory, tj. kanapa we wnęce i telewizor w miejscu szafki, jedyna różnica to brak kominka. Nie ukrywam, że trochę już nam się to ułożenie znudziło i chcieliśmy coś więcej odemienić, a i odległość kanapy od telewizora całkiem spora. Na pewno jak wszystko będzie gotowe to sprawdzimy oba przypadki. A jak oceniasz połączenia kolorystyczne?