Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na randce z dziewczyną zza wschodniej granicy.
Miła, wygadana, zabawna, biegły polski (w pisowni to lepsza od większości moich znajomych). A jaka zdrowa... #!$%@? Mirki, zdrowa taka, aż się człowiek zaczyna stresować. Kobitka 100% wszystkie kształty jakby sam Pan Bóg ulepił, elegancka, pachnąca w dodatku skromna.

I takie mieszane uczucia mam tylko odnośnie swojej postawy. Po tylu latach obcowania z naszymi dziewczynami, widzę w sobie już pewne #!$%@?. Brak takiego podejścia odpowiedniego, brak pewności, brak jaj. Bo #!$%@? co nie zrobisz to zawsze mało, mało i źle i #!$%@? we wszystkim problem i czemu nie jesteś księciem wgle helooooł? Powinieneś, musisz, to Twoja rola! Wiecznie taki wyścig #!$%@?, żeby być lepszym, siłownia, ciuchy, większa kasa, większe plecy, wieczna rywalizacja z innymi, wiecznie udowadnianie sobie czegoś, wiecznie bycie ocenianym i mało kiedy coś w zamian.
Dosyć już mam tego.
Chciałbym, żebym serio spodobał się tej dziewczynie z dzisiejszego spotkania. Tak serio, bez doszukiwania się drugiego dna i bez jakiegoś głupiego strachu, że zaraz się coś #!$%@?, bo w około 50 orbiterów, bolców itd jak to #!$%@? z naszymi witaminkami bywa nagminnie.
Może dziewczyna jest po prostu ładna i inna, lepsza, lepiej wychowana z jakimś innym podejściem i zasadami. Nie wiem, ale ucieszyłbym się gdyby tak było.

#tinder #badoo #randkujzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 9
@lastro: Obiektywny nie będę ale myślę, że bardzo mocne 8/10. A miałem już w przeszłości kobiety uchodzące za bardzo atrakcyjne. Najlepsze lata ma dopiero przed sobą więc jestem pewien, że jeszcze nabierze urody i klasy. Figura bardzo konkretna, to robi robotę mocno.
@KanarkowoZoltySkurczybyk: zobaczymy czy będę miał w ogóle okazję ;)
@przegrane_zycie: Mireczku, to dopiero pierwsze spotkanie było. Do szczęścia jeszcze daleko, ale też bym tak chciał o ile to w ogóle możliwe w dzisiejszych czasach.
Życzyłbym tego wszystkim, bo jak tak patrzę z perspektywy to straszną krzywdę nam baby robią swoją postawą.
Człowiek później to już wierzy tylko w hajs i licytowanie się z innymi samcami. Pierwsze co to myślisz co jesteś w stanie zaoferować kobiecie a nie co ona może