Wpis z mikrobloga

#internet #orange

Brać Neostradę od Orange, ale z pewnym łączem po kablu, czy radiowy od lokalnego dostawcy do 40 MB/s, ale kapryśny bo wiatr, bo pogoda, bo szlag trafił serwerownię ;)

Dodam, że net do ściągania rzadko używam, chodzi raczej o stabilny ping w grach online, szczególnie #csgo .
Dzięki.
  • 29
@Inkwizycja: jak na wieś, gdzie masz do wyboru internet z komorki, monopoliste na radio i neostrade 10 mb/s to zle? nie kazdy mieszka w bloku czy blisko miasta, gdzie jest rozwinita infrastruktura, swiatlowod czy 40stu dostawcow na 1km2.
@dr_Acula: Ogólnie miałem podobny przypadek jak ty że miałem możliwość Neostrady do 10mb/s, realnie miałem 3mb/s, co chwilę byle jakieś z dupy przerwy w dostawie, ogólnie nie polecam. Mam teraz internet mobilny od t-mobile bez ograniczenia danych, prędkość od 20 do 30mb/s, zależy to od pory, a ping w csie na polskim serwerze jest ok 20. Ogólnie bardzo polecam t-mobile, płace dość, przerw w dostawie brak.
@Bazinga50: no właśnie obawiam się tego w Neostradzie. Testowałem u siebie na wsi Tmobile, Plusa i Orange i rzeczywiście Tmobile daje radę. Co prawda 20-30 ms nie było, ale poziom 50-60.