Wpis z mikrobloga

#iran #konferencja #4konserwy #zydzi #polska #wojna #polityka

Już proponowałem, żeby a propos konferencji umieścić wpis na FB Iranu, czy nie wiem.. ich ambasady o następującej treści.
Może ktoś to poprawić jesli jest nie do końca prawidłowo pod kątem językowym?

Co myślicie o takiej akcji?

We, the citizens of Poland, appeal to our Iranian brothers and sisters not to associate us with the activities of our government.
We have nothing against you and we respect you.
We are not co-organisers of a conference on your country. It is only the incompetent actions of our government that are pushing us into the arms of political games.

Można do tego apelu dopisac coś jeszcze. Nie jestem mocny w takich przekazach, ale wspólnie moglibyśmy coś ukuć i może ktoś to zauważy?
Nie wiem kogo tu wołać, więc jeżeli macie jakieś pomysły, to wołajcie odpowiednich wykopków.
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może jestem naiwny, ale po prostu uważam to za miły gest. Wszyscy srają się o to, że masz kraj jest wpychany w gierki hamerykanów Izraela itd. Ale nikt dupy nie ruszy.
Pod wykopem o wykluczeniu Iranu z konferencji jest ponad 3 tys. wykopów plus komentarze o tym, że ludzie powinni wyjść na ulice, ale nikt dupy nie ruszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bombastick: ruskie szpiony... normalnie kurde, pszypau ()
Przecież to nie ja nawołuję do wyjścia na ulice, tylko poczyniłem uwagę a propos komentarzy pod tamtym znaleziskiem.
Jakby co to będę spał w garniturze xd.