Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że gdyby tylko jakaś różowa dałaby mi szansę byłbym idealnym partnerem, a także mężem. Jestem zaradny, dbam o siebie, nie wyglądam też najgorzej, ciągle się rozwijam, staram się myśleć pozytywnie i obracać negatywne chwile w żarty, praktycznie nigdy się nie denerwuję i przenigdy bym nie zdradził, jestem ultra miły, cierpliwy oraz ugodowy. No ale jak widać te cechy nie są pożądane wśród różowych pasków, skoro nigdy żadnej nie miałem. Lepiej jest przecież zaciążyć w wieku 20 lat z sebkiem, który nic nigdy nie osiągnie, będzie ją bić, ale przynajmniej dawać emocje.

"dziwny jest teeeen świaat"

#przegryw #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #lobuzkochamocniej
  • 26
@Mathas: wtedy rówieśniczki mnie nie będą interesować

@ZjadaczTrujki: branie samotnej matki to odebranie sobie godności, ale samotność to też #!$%@? i jestem to w stanie częściowo zrozumieć. Mi do tej pory udalo się nie zostać orbiterem i liczę, że za 10 lat nie zostanę też bankomatem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToNieJestWcaleMultikonto: dla mnie to jak walka z uzależnieniem od narkotyków. Różowe są jak heroina, wiesz że biorąc samotna madke zeszmacisz się do reszty, ale z drugiej strony twój mózg cały czas pcha cię w tę stronę. I tak walczysz sam ze sobą w stałym napieciu.
staram się myśleć pozytywnie i obracać negatywne chwile w żarty, praktycznie nigdy się nie denerwuję i przenigdy bym nie zdradził, jestem ultra miły, cierpliwy oraz ugodowy


@ToNieJestWcaleMultikonto: tłumacząc na różowopaskowy: uległy, bez własnego zdania, nie radzi sobie z negatywnymi chwilami, przywiązany do Ciebie jak pies, nie puści ani na kilometr xD
@KiwiSnufkin: skromny też jak najbardziej jestem, cechy które wymieniłem to efekt poznawania mojej osobowości, a nie wybujałego ego

@aRonja: nie do końca jest tak jak wymieniłeś, ale mimo wszystko by to przetłumaczył na różowopaskowy na "#!$%@?"
@ToNieJestWcaleMultikonto: wreszcie jakaś naprawdę interesująca cecha - dystans do siebie.

Te cechy które wymieniłeś na pierwszy rzut oka wydają się pozytywne ale... ultra miły to już niemal jak ostrzeżenie. Może wystarczyłoby kulturalny.
Poszukaj może w oazie, scholi?