Wpis z mikrobloga

@Ortalionowy_Rycerz: osobiście nic do niego nie mam. Bardzo pocieszny chłopak. Obawiam się jednak, że w świetle jego wybryków z przeszłości może okazać się to niewypałem. Widzew walczy o awans i ma na to realne szanse. Nie mówię, że Peszko może w tym przeszkodzić, bo gość ma duże doświadczenie i mógłby pomóc drużynie, ale dla mnie jest trochę nieprzewidywalny. Jak przychodził Demjan, to też byłem mocno podekscytowany, jednak z czasem zauważyłem, że
@AndriejCh: Fakt, Sławek nie jest raczej najbardziej profesjonalnym piłkarzem, mimo to przy transferach zawsze występuję pewne ryzyko, on wciąż mógłby być podstawowym zawodnikiem w ekstraklasie, porównywanie go do Demjana nie jest trafione, gdyż szczytem kariery Roberta było strzelenie 14 bramek w ekstraklasie podczas gry w Podbeskidziu, a do Widzewa przychodził z drugiej ligi słowackiej będąc o te dwa lata starszym od Peszki, podczas gdy Sławek to wielokrotny reprezentant Polski, który przez
@AndriejCh: Mam nadzieję, że rozejdzie się to po kościach. Drogi, kapryśny, niedający żadnych gwarancji na dobrą grę dziadzia. Za te pieniądze, które należałoby w Peszkę wpompować to już wolałbym, aby ściągnąć kilku młodych, wyróżniających się z II/III ligi, tak jak ten Antonik z Resovii. Już kilku emerytów mieliśmy Demjan i Kwiek i nic dobrego z tego nie wyszło.