Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Boże mireczki ale puścił mnie stres. Nasza ukochana prowadząca z jednych ćwiczeń to taki nie ogar. Wyobraźcie sobie, że pisaliśmy 10 stycznia kolokwium. Ważna informacja: by mieć przepis na wykład trzeba mieć 4. Więc wszyscy #!$%@? beleczki aż miło. I co? Obiecuje, że sprawdzi do trzech dni.... Ta minął prawie tydzień ale ok. I tu zaczynają się jaja. Połowa osób źle oceniania bo jak poszli na konsultacje to nagle z 3- robiło się 4 bo źle zapisała w swojej tabelce. Dwie prace zgubiła i kazała pisać dwóm osobom jeszcze raz kolokwium (choć nie mogli zobaczyć swojej pracy bo zgubiła). Ale to dopiero początek. Na koniec konsultacji ściągnęła z swojej strony oceny z pierwszego terminu. I połowa była obsrana (ci co nie poszli na konsultacje) że zamiast 4 lub 3 mają np 2. Część ocen przekazała do prowadzącego wykład część nie. Cholera wie dlaczego. A teraz najlepsze. Minął już termin poprawkowy i osoby co miały oceny pozytywne nie poszły na niego bo po co i teraz mają dwa xD czyli zostali oszukani i nie mają możliwości poprawy. Fajna ta najlepsza uczelnia techniczna w Polsce
#pwr #wroclaw #studbaza #gorzkiezale
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Owoc_w_kreplu: hehe mi fartem się udało i tak się żegnam z tym przedmiotem. Ale ci co dostali z dupy 2 a mieli wpisane 4 mają gdzieś iść. Tylko to się skończy na niczym. W tamtym roku wyszło, że gości niesłusznie został uwalony. Miał dobrze zadanie i wgl. Nawet prowadzący to przyznała, ale oceny wpisane więc elo zapraszamy na warunek. I płacisz za wykład i ćwiczenia za pomyłkę prowadzącego. Mojej koleżance zgubiła
@rezydenttomek: bo nie potrafia walczyc o swoje, mozliwosci odwolania sie i rozstrzygniecia tego typu sporow na PWr jest od cholery. Poczawszy od samrzadu studenckiego, na prorektorze skonczywszy, przez wszelkich mozliwych dziekanow i szefow katedr przechodzac.

Z twojego wpisu wynika, ze jednak najczesciej wybierane rozwiazanie, to podwinac ogon pod siebie i siedziec cicho. Troche sie tego expa swego czasu na pwr nabilo + od cholery znajomych ktorzy sa tymi przyslowiowymi doktorantami gnebiacymi
@rezydenttomek: LOLZ ja bym pisała pisma do prodziekana i do prorektora. xD Nawet jak warunek mają, to się mogą odwołać, że nie będą płacić. Bo w sumie rozumiem, że system zamknięty i im nie pozwoli puścić, ale w takim razie prowadzącej się nalezy nagana.
@rezydenttomek: jeśli ocena jest zaakceptowana w systemie edukacja/jsos to wystarczy mail prowadzącego do dziekanatu i poprawiają od ręki. Wystarczy, że napisze "sorry zle wpisalem poprawcie adriankowi kowalskiemu nr indeksu xxxxxx 2.0 na 5.5". Jeśli prowadzący nie idzie na to rozmawia się z jego szefem. Jeśli szef ma #!$%@? to jego szef nie powinien mieć i musi się ustosunkować.