Wpis z mikrobloga

@jamtojest: o to mnie zaskoczyłeś szczerze mówiąc, myślałem, że zwyczajnie ma od #!$%@? koszulek różnych klubów i z okazji transferu Piątka się tak ubrał. Lubię oglądać jego vlogi, ale jestem zdziwiony bo z tydzień temu powiedział, że Cutrone nie będzie żadną konkurencją dla Piątka a przecież właśnie będzie i to dość sporą jeśli będziemy grać jednym napastnikiem, a w Europie już nie gramy, żeby obydwaj dostawali równe mniej więcej szanse.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 268
@Ancymoon1: ja też. wiem że niektórzy wytykają Polowi że się nie zna, że gada głupoty, ale prawda jest taka że to piłka nożna nikt, nie jest prorokiem i nikt nie wie wszystkiego. Wolę 1000 raz bardzej Pola, niż tych mułów z TVP i ekspertów typu Engel, Listkiewcz, co w studio #!$%@?ą jakie to jest szkolenie na zachodzie, a #!$%@? przez lata swojej działalności w PZPn nie zrobili nic, dosłownie nic żeby
@przegryw_przegryw: zupełnie sie z Toba nie zgadzam. Nie jest to dziennikarz typu Cwiakala, Swiecicki czy Borek którzy sa zawsze świetnie przygotowani merytorycznie i tak dalej, ale taka opinie jak Twoja przypiął bym "ekspertom" typu Hajto, Kowalczyk czy mimo wielkiego sentymentu do komentarza sprzed lat - Szpakowskiemu. Pol jest mega pozytywna postacią, nie boi sie powiedzieć co myśli. Jako ekspert do wypowiedzi jest pewnie dużo lepszych dziennikarzy ale jako prowadzący program idealnie