Wpis z mikrobloga

Sam jestem lewicowy światopoglądowo, ale nienawidzę takiego rżnięcia głupa i intelektualnej nieuczciwości. Z obu grup to lewica jest dużo większą drama queen. Mówienie, że biali faceci są delikatni bo ich wpieniła rasistowska, seksistowska reklama, kiedy feministki są obrażone za komplementy czy nieprawidłowe siedzenie w metrze to już wyższy poziom zakłamania oraz rasizmu (bo zrównuje się wszystkich facetów do konserwatystów).

"nie jestem rasistą, ale..." XDD


@NapalInTheMorning: typowy komentarz regresowca... Nawet porządnie nie umiesz użyć tego terminu tylko jak jakaś małpa go klepiesz bo inni klepią. Co w sekcji po "ale" zaprzecza temu wcześniej?
Pół 4konserwy mam na czarno, tysiące razy tłukłem ich po łbach w tematach lgbt, ostatnio jeden śmieszny człowieczek mi szukał kumpli w neuropie bo nie podoba mi się instytucja szukająca antypolskości.

Ale nie zgadzam się z typem, który ma ból dupy, że "woke" reklamy nie znajdują poklasku a trafną i uzasadnioną krytykę, więc nazywa wszystkich białych hetero facetów p*zdami. Więc jestem konserwą w przebraniu.
Pięknie się pan nam przedstawił.

Oczywiście jak to lewaczek-regresowaczek jedyna forma dyskusji jaką zna to blok.

#bekazpodludzi #bekazlewactwa poelcam dodać typa na czarno, żeby nie trudzić sie z dyskusją z nim