Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mirki,
Wykop obserwuję od jakiś 10lat więc przyszedł czas na #zalozkonto (zamiast #usunkonto).

Rok temu, przez różne życiowe zawirowania stwierdziłem że raz się żyje: robię swój własny Shawshank i realizuję projekt życia
- budowę własnego, naprawdę dużego domu (>300m2) z pokojami na wynajem, na prawdziwej wyspie na którą możecie dojechać dwoma mostami. Dzisiaj właśnie odebrałem warunki zabudowy więc czas zacząć zabawę.

Nad czym pracuję obecnie?
Analizuję warunki zabudowy (obszar Natura 2000, powierzchnia zabudowy do 32%, powierzchnia biologicznie czynna minimum 35%).
Wniosek #pgnig o przyłącze gazowe i prądowe

W najbliższym tygodniu:
1. Załatwianie kredytu - inwestycję szacuję na 1 200 000zł
2. Szukanie biura architektonicznego (jeżeli możecie polecić #architektura ) to chętnie się przyjrzę
3. Uzyskanie pozwolenia na budowę (zaczynam się starać)

Jeżeli ktoś chce obserwować to zapraszam. Dziennik budowy pojawi się zapewne też na muratorze.

#wyspa #budujzwykopem #baltyk

Zdjęcie poglądowe:)
przystan-na-wyspie - Dzień dobry mirki, 
Wykop obserwuję od jakiś 10lat więc przysze...

źródło: comment_zUlooIHYo5dlvuKCYElHEhPpuokkg8Uu.jpg

Pobierz
  • 9
@xetrov: mamy wizję projektu, planujemy 16pokoi plus garaż+kotłownia. Wiem, że 1,2mln to w dzisiejszych czasach i dużo i mało. Nie będziemy robić nic ultra drogiego: raczej najlepszy stosunek ceny do jakości. Jeżeli widzisz poważne zagrożenia to mam maila w profilu - chętnie porozmawiam:)