Wpis z mikrobloga

» Macierewicz przez godzinę mówił o cyberbezpieczeństwie. Jesteśmy w szoku

Wykop:

No okazuje się że wbrew propagandzie Macierewicz nie jest taki głupi. Wystarczy przeczytać to znalezisko żeby się o tym przekonać. Zazwyczaj że polscy politycy w większości kompletnie nie znają się na nowoczesnych technologiach, na tym tle Macierewicz (mimo już zaawansowanego wieku) pozytywnie zaskakuje. Ten fragment pokazuje że w MON podejmował też dobre decyzje, choć bardzo mało medialne (za te 2 miliardy to moglibyśmy kupić sporo helikopterów czy czołgów):


Rzeczywistość:

#neuropa #polska #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #dobrazmiana #wojsko
Thon - » Macierewicz przez godzinę mówił o cyberbezpieczeństwie. Jesteśmy w szoku

...
  • 23
Reszta wykopowej "rzeczywistości":

....a i tak zaraz zleci się lewacka gimbusiarnia i zacznie poniżać tego faceta, podczas gdy sami reprezentują dno i kilka metrów mułu intelektualnego.

Ja się im nawet nie dziwię, kilkanaście lat wyrywania z kontekstu, przeinaczania słów, atakowania i niszczenia przez media oraz wręcz odczłowieczania memami - robi swoje, nawet ktoś o ugruntowanym światopoglądzie może ulec tak nachalnej propagandzie. Co oczywiście nie umniejsza jego błędów i wpadek.

Ja mam szacunek
W szoku są zapewne ludzie którzy łykali z otwartymi dziobami memy o hehe paróweczkach, magnesach smoleńskich i pyr pyr helikopterkach. Każdy jednak kto obserwuje trochę scenę polityczną zdaje sobie sprawę z tego jakim Macierewicz jest sprawnym mówcą i zawsze dokładnie przygotowuje się do tematyki po której będzie się poruszał. Jest i był jednym z najbardziej merytorycznych posłów.
Thon - > W szoku są zapewne ludzie którzy łykali z otwartymi dziobami memy o hehe par...

źródło: comment_x4lQ9TF1L7LZixpu0hFLIpiXBrYi7qBq.jpg

Pobierz
@Thon:

Ja się im nawet nie dziwię, kilkanaście lat wyrywania z kontekstu, przeinaczania słów, atakowania i niszczenia przez media oraz wręcz odczłowieczania memami - robi swoje, nawet ktoś o ugruntowanym światopoglądzie może ulec tak nachalnej propagandzie. Co oczywiście nie umniejsza jego błędów i wpadek.


Czy to jest rok 2015? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iAmTS każdy z tych trzech co wymieniłeś, to również porażka polityków, którzy Antoniego nie lubią.
Podałem ci przykład, który nie jest pamiętany, może dlatego, że to pozytywny przykład.
Co do zachwytów, bo ktoś ładnie mówi i wygląda a miłość do niego przesłania fakty. To wystarczy zerknąć jak oświecona część wykopu zachwyca się Radkiem Sikorskim
@Thon: ale manipulacja xD typ zaskoczył wiedzą o cyberbezpieczeństwie a w kontrze pokazujesz nieudaną prezentację multimedialną, którą zje!@ł pewnie jakiś typ od IT (przecież sam Antoś tego nie puszczał, takimi rzeczami zajmuje się kto inny). jedno nie ma związku z drugim ale hajjjbajjj niech wojna polityczna trwa, bo przyznać, że coś powiedział okej to jak strzelić sobie w łeb co nie? xD
Tym razem nikt się nie nabierze.


@detreomycyna: Poczekaj do wyborów parlamentarnych to zobaczysz co będzie się działo wykopie, peany na cześć Dudy Macierewicza i całej tej elity w co drugim wykopie na głównej. Będzie powtórka z poprzednich wyborów, możesz przejrzeć wykop z tamtego okresu...