Wpis z mikrobloga

#mirkolos #programowanie #rozdajo

Aktualizacja https://mirkolos.pw do wersji 1.18.51:

- mozliwosc usuniecia losowania przez zweryfikowanego autora, czas 60 minut od losowania

Tym samym zweryfikowany autor wpisu moze usuwać nieograniczona ilosc razy i losowac wiecej niz jedna osobe. W nastepnej aktualizacji planuje dac wybor ile osob ma byc losowanych od razu, zeby nie trzeba bylo kasowac losowania, robic screenow itd.

Mam nadzieje ze ten update zmniejszy ilosc pmek do mnie gdzie autor sie zweryfikowal i pomylil podczas ustawiania losowania ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Losowania usuniete sa zapisywane jako backup, wiec w przyszlosci byc moze dodam opcje wyswietlania starych losowan oraz dodawania komentarza dla autora podczas usuwania wynikow losowania, tak zeby uzytkownicy mieli mozliwosc sprawdzenia historii. Dla przypomnienia - mozna losowac bez weryfikacji, wtedy kazde kolejne losowanie nadpisuje sie i kazda kolejna osoba moze zmienic aktualny wynik.

Standardowo, jesli znajdziecie jakies bledy - kontatkujcie sie przez PW.
Pozdrowionka i bezpiecznego weekendu :)

Mirkolos do tej pory przeprowadził: 1477 losowań
źródło: comment_nWzZrNzUtcayajadMqh1oWG4DtnlGzdE.jpg
  • 11
@Cesarz_Polski: o dobrze ze przypomniales. Właśnie dodałem nowy klucz API który wymaga minimalnych uprawnien. Minus jest taki, ze teraz kazdy musi jeszcze się zalogować i wyrazić zgodę.

W razie jakby coś nie śmigało to proszę o info, bo patch na szybko :)