Wpis z mikrobloga

Bring Me The Horizon, dość znany zespół grający obecnie pop rock czy coś w tym stylu, grał w Holandii w listopadzie 2018r koncert.
Niby nic ale zagrali 4 kawałki ze swoich dwóch pierwszych, a zarazem najbrutalniejszych albumów (Count Your Blessings) Deathcore i (Suicide Season) Metlacore, pierwszy raz od 8, 10, 5 i 11 lat.

Mając na uwadze że obecnie ich fani to głównie nastolatki i inni dla których to co obecnie grają to BRUTALNA muzyka, to większość widowni nie wiedziała co się dzieje, ale co się dziwić jak ich ,,fani'' znają ich zapewne od max ,,Sempiternal''.

5:30 rozbraja.Grają brutalny utwór ze swojej pierwszej EP'ki z 2006r ,,Re: They Have No Reflections'' , a Oli mówi do nich

This is for the OG, you weren't even born! you weren't even born!"

Dobry trolling i fajnie że nie zapominają o swoich korzeniach.Mimo że nie podchodzi mi to co grają po Sempiternal, to za to szacunek.Gówniaki i inne miękkie cipki muszą wiedzieć co kiedyś grali ich gwiazdy i wielka szkoda (przynajmniej dla mnie) że już tak nie grają.

#muzyka #bringmethehorizon #metalcore #rock #deathcore #bekazpodludzi #bmth #metal
technojezus - Bring Me The Horizon, dość znany zespół grający obecnie pop rock czy co...
  • 15
@technojezus: Kiedy Oli krzyczy to juz nie jest muj Oli :( ,bmth katowałem przez całą moją emo faze, po sempiternal przestałem sie nimi interesować bo pojawiła sie nowa fala fanów nic nie ogarniajaca, a potem albumy zwyż nie trafiały do mnie akczolwiek ostatnia nuta z Grimes bardzo mi sie podoba ale to pewnie tylko przez grimes xD
Kiedy Oli krzyczy to juz nie jest muj Oli :(


@dracul: Tak jest niestety.Mi większość z Sempiternal się podobała, bo mimo że był znacznie lzejszy od ,,There Is a Hell, Believe Me I've Seen It. There Is a Heaven, Let's Keep It a ...'' to i tak nadal było słychać metalcore.Nowe albumy to już dla mnie klapa totalna oprócz ,,Doomed'' z That's the spirit, a amo to bez komentarza ( ͡
@technojezus plus jest taki ze przyznajmnjejl lepiej skończyli niż suicide silence po śmierci Mitcha xD, a niestety Oliemu #!$%@?ł się wcześniej głos, to zaczęli grać lżej i chyba weszło im to za mocno no ale cóż hajs na pewno większy zrobią grając guwno pop niż cory
@dracul: Nie wiem czy mu się ,,#!$%@?ł'' ale widzimy że potrafi jeszcze ryknąć i to porządnie.Myślę że stać by ich było nagrać jeszcze jeden album deathcore/metalcore spokojnie, gorzej z kocnertami.
A to że teraz klepią kasę to nic dziwnego, wystarczy spojrzeć na ich ,,tru fanów''
Tylko Oli się zbłaźnił bo ostatnio w jednym z wywiadów powiedział że ,,dzisiejszy rock to gówno, a ostre granie to jest dla nastolatków'' xD To bardzo
@technojezus: #!$%@? ja ich z demowki pamiętam i kawałek rawwwr i inne takie, a tu takie coś to się normalnie czuję jakbym czarnym #!$%@? dostał po mordzie :(
@technojezus Byłem ostatnio w Glasgow na arenie na ich koncercie. Oczywiście 80% obecnego fanbase to nastolatki, ale nie brakowało różnych innych ludzi.

Co mnie najbardziej zaskoczyło to fakt, że po sekundzie od startu otworzył się wielki moshpit na środku który trwał do samego końca:D Zaliczyłem z 3-4 ściany śmierci na ich występie trwającym niecałą godzinę, szok:D Momentami bywało brutalnie, pozytywne zaskoczenie.

Zagrali przedpremierowo intro z amo(które podoba mi się najbardziej z całej
Mając na uwadze że obecnie ich fani to głównie nastolatki i inni dla których to co obecnie grają to BRUTALNA muzyka


@technojezus: lol jak bylem mlodszy to mialem mocne wrazenie ze od poczatku fanami bring me to byly glownie nastolatki, nie widze w tym nic zlego
@Krawedziowy96PL: może trochę źle napisałem.

Chodzi o to że ich główni fani nie oszukujemy się nie słuchają tak ostrej muzyki.Wczesniej to była różnorodność, teraz znaczna większość fanów to młode dziewczyny.

A już kompletnie nie rozumiem jak ktoś pierdzieli że on lubi i stare i nowe utwory co jest dla mnie obrzydliwym kłamstwem.Jak pisałem, większość obecnych fanów zna ich od max Sempiternal które nawet w połowie nie jest tak ostre jak pierwsze
@technojezus: czasami zespoly tak maja, ze po jakims czasie nagle cos sie odwidzi i zmieniaja calkowicie styl gry. Musza sie po prostu lepiej czuc w tym lzejszym klimacie. Kolejnym ciekawym przykladem jest np. zespol Ulver, ktory z typowego black metalu przeszedl na cos takiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krawedziowy96PL - @technojezus: czasami zespoly tak maja, ze po jakims czasie nagle c...
@Krawedziowy96PL: Ja myślę że po prostu Oli już nie daje rady wokalnie w tych gatunkach.Nawet na video widać, że tylko fragmenty tych utworów grają.

Dla mnie zmiana to może być lekka jak np. Parkway Drive z ostrego metalcore na lżejszy, ale to nadal metalcore.
Takie kozaki z August Burns Red grają od 2005 bez przerwy ostry metalcore.
Nie ogarniam zmian o 360 stopni.
@technojezus: Ja lubię stare i nowe utwory i nie jest to kłamstwo. Wczoraj cisnąłem nową płytę w aucie i myślę, że te elektroniczne kawałki są nieraz lepsze niż gitarowe.

Goście zaczynali jako nastolatki i w takim wieku się ma potrzebę gwałtownie wysrywać emocje. Teraz są starsi, robią to co im się podoba, brzmi to szczerze. Jeśli ktoś inny ma potrzebę słuchać głównie ostrej muzyki, to oczywiście mu to nie podejdzie, ale
@lihtaz: Czyli jesteś kolejnym dla którego ,,darcie mordy'' i cięzkie granie to jest dla dzieciaczków pryszcztatych, rozumiem i w ogóle każdy z wiekiem zmienia swój styl muzyczny?
Sam słucham masę gatunków od Brutal melodic death metalu po rap, pop czy muzykę klasyczną.
Nie lubię #!$%@? jak to dużo osób wysrywa, że z wiekiem się wyrasta z pewnych gatunków.Gówno prawda.Ja metalu jak słuchałem od 8 roku zycia tak słucham dalej, słucham dalej
technojezus - @lihtaz: Czyli jesteś kolejnym dla którego ,,darcie mordy'' i cięzkie g...