Wpis z mikrobloga

@qwarqq: Gdańsk zawsze był czegoś końcem lub początkiem.Tu upadł komunizm i narodziłą się Solidarność.Tu zamorodwano w dziwnych okolicznościach głównego przeciwnika władzy,strasznie hejtowanego w mediach prezydenta Gdańska. 2 tygodnie po tym ktoś z rodziny KAczyńskiego sypie taśmami - dziwny zbieg okoliczności.
Gdańsk zawsze był czegoś końcem lub początkiem.Tu upadł komunizm i narodziłą się Solidarność.


@piotr1900: Paweł, przecież ty nie żyjesz, nie wypisuj cytatów ze swoich przemówień w internetach (°°

A tak na serio, to spodziewam się że te taśmy leżały w magazynku już wcześniej, teraz po prostu zrobił się odpowiedni moment i po 14 stycznia jest odpowiednio plastyczny elektorat. Albo szczęśliwy zbieg
@piotr1900: Pytanie tylko, czy na tyle prosto ujęte / na tyle proste brudy, by przeciętny Nowak czy Kowalski, którzy poczuli się urażeni "Tuskowym paliwem po 7zł po wyborach", załapali o co chodzi. Afera IdeaBank/GetBack była przecież na skalę AmberGold albo i większa, ale szara masa nie zrozumiała przekrętu i jak on w nich walił, więc rozeszło się po kościach.

Zobaczymy, niestety jutro kolejny dzień epickiego wdrożenia w robocie, pewnie dopiero wieczorem
Gdańsk zawsze był czegoś końcem lub początkiem.Tu upadł komunizm


@piotr1900 XDDD ( ͡ ͜ʖ ͡) o Jezzzzzu hahahaha! Jeszcze powiedz ze Boluś obalił ten komunizm skacząc przez płot ( ͡ ͜ʖ ͡)
@piotr1900: Po przeczytaniu GW: Pfffffffff, i to jest ta cała afera? XD I gdzie tu obiecywany przez ciebie wątek Gdański? Gdzie walenie w obywateli którzy mają się odwrócić od PiS?
@piotr1900 autentycznie powinieneś odstawić legitkę partyjną i zabrać się za robotę która faktycznie podnosi PKB, a nie politykować za publiczne pieniądze, bo ci nie wychodzi.
@qwarqq: developer KAczyński - facet bez konta w banku i pożyczonym garniturze ma budować wiezowiec za 1,3 mld zł w Warszawie moim zdaniem wizerunkowo dla kaczora kopletna klapa twoim żaden problem.Czas -sondaże pokażą kto miał rację.
@kwmaster: @positiveVibe, @mat_91, @vin42, @kamczatam, @Bartoni, @kaaban, @uabit, @cruelfriend, @kugii, @Line-Storm
A jak ostatnio pełno hejterów nabija się z morderstwa Adamowicza to tag Gdańsk nikomu nie przeszkadza.Jeśli ktoś tak jak ja zgłaszał do moderatora to zwracam honor.Jeśli nie to gdzieś mam te tagi. 200 ameb umysłowych zaplusowało a mnie się czepiają,że tag niestosowny.
Pobierz
źródło: comment_I01rgMIHDIYUJjnU8pn7b6vOuecbZUCJ.jpg
@piotr1900 na prawdę przestań się już ośmieszać. Według ciebie jak ktoś nie jest wyznawcą Bolusia to musi popierać Jarka? Żal mi ciebie za tak miałki tok rozumowania. Ani Jarek ani tym bardziej Bolek komunizmu nie obalili. Widzę że lekcje historii współczesnej się kłaniają. No ale jak ktoś pusto wierzy w Bolka i pewnie też w to co mówią w tvn 24 to nic dziwnego że słabo z intelektem XDDD
@vin42:BOLEK ,tefaen ,tvp info włączone nawet w kiblu ,żeby nic nie przegapić. Mam zawsze niezłą bekę z takich ludzi.Jeszcze wiara w 3 wybuchy w Smoleńsku.No tak .ciemny lud we wszystko uwierzy.Polecam podniesienie wykształcenia ,jakiekolwiek studia na przyzwoitej uczelni. Poszerzą horyzonty myślowe a przede wszystkim nauczą gdzie szukać i weryfikować przekazywane informację.
@piotr1900 no widzisz jak to się w życiu układa. Ty masz bekę ze mnie, ja mam z ciebie, ale z nas dwóch to ty jesteś dzbanem bo nie znasz współczesnej historii i nie wiesz kto obalił komunizm hahahahaha ( ͡ ͜ʖ ͡)
@vin42: Sam sobie wystawiłeś świadectwo.Właśnie na takich osobach bez wykształcenia,umiejętności logicznego myślenia,poszukiwania i weryfikowania informacji żerują populistyczni politycy. Wystarczy rzucić ochłap w postaci zasiłku i parę prymitywnych pasków w rządowej tv.
@piotr1900:
Ziomeczku, w jakim celu mnie tu oznaczasz, bo gdzieś miałem inne zdanie niż ty? W tym poście się w ogóle nie wypowiadałem, wiec podejrzewam że mój nick masz zapisany już gdzieś w zeszycie, jesteś ty normalny ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)