Wpis z mikrobloga

#wroclaw
Serdeczny #!$%@? w dupe osobie odpowiedzialnej za aktualny stan ulicy Gwiaździstej w tym mieście.
Najpierw zerwali asfalt, nie zapewniając żadnego ruchu wahadłowego na czas prac. Co tam się rano działo to głowa mała...
Potem całość zasypali ziemią z budowy, wymieszaną z betonem, gównem i Bóg jeden wie czym innym. Auta zakopane do 1/3 koła w tym syfie to była norma. Wszędzie ten gnój naniesiony, wszystkie klatki schodowe w okolicy #!$%@?, sklepy, samochody od zewnątrz i od wewnątrz - wszystko oblepione tą szaro-brązową mazią. Ile by tego nie myć, wystarczyło raz przejechać i od nowa 2h mycia.
Na koniec, kiedy już naprawdę nie dało się tamtędy przejechać w żaden sposób, bo samochody osobowe po prostu tonęły w błocie, postanowili to "naprawić" wywalając do tego bagna wywrotkę kamieni. Nie dość ze jest wszystko #!$%@? tym gnojem jak było, to jeszcze wszystkie auta poobijane od kamieni. Już teraz ani się po tym nie da jeździć, ani chodzić.
Ode mnie 10/10.
  • 3
@Darth_Gohan: przyznaje, że mógłby to być jakiś plus (tym bardziej, że tam jest strefa 30) ale widziałem już takie akcje, że ludzie omijając te dziury lecą pod prąd, na pełnej, licząc że zdążą przed autami z przeciwka, potem ostry hamulec i próbują ominąć wysepkę od "dobrej" strony. Nie zawsze im się udaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mu_H: Jeżdzę tam 30 bo niestety często się zdarza, że nie widać zza zaparkowanych aut jak ktoś będzie przechodził przez przejscie. Nie wiem ile razy już mnie ktoś wyprzedzał i jechał nawet i 70. Szczególnie wieczorami lubią się zdarzyć tacy geniusze prostej. Natomiast zdarzyło mi się już kilka razy jechać po złej stronie wysepki bo ktoś tam tak stanął że szerszym autem to trzeba byłoby do 3 na godzinę zwolnić do