Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MajkelEm 98 km/h przy 13 stopniach nachylenia haha ta jasne, zmień program albo Wywal telefon, bo takie prędkości to osiągają ale narciarze alpejscy w specjalnym kostiumie i na specjalnej trasie

60 km/h to Max co wyciagłeś
@_Shine starałem się na ten wynik, dzida w dół i cały czas delikatnie z krawędzi na krawędź, trasy szczyrkowski w końcu mega dobrze przygotował, bez muld, czysta frajda
@MajkelEm: @booolooo: Wystarczy, że telefon ma ustawione oszczędzanie baterii na poziom "średnie" i odczyty prędkości bywają kosmiczne. Nawet grubsza kurtka już robi różnicę. Mi to na endomondo na SON udało się wyciągnąć nawet 160km/h. Taki minus tej apki. Ale ta prędkość na binkuli jest do osiągnięcia.
@_Shine: I mnie również udało sie maxymalnie 70km/h w Szczyrku ale mysle, ze ktos bardzo doświadczony jest w stanie osiagnac taką prędkość jadąc na strzałe w zajebistych warunkach i bez ludzi :)
@muniek_stachu: Człowieku co ty gadasz. 60 to się jedzie z niebieskiej trasy. 70 na Małym Cichym lecieliśmy z kumplem bez specjalnej napinki. Nie szaleliśmy bo byliśmy z dzieciakami a wokoło pełno ludzi. 90 z Golgoty jest spokojnie do osiągnięcia jadąc odpowiednio na krawędziach krótkim skrętem. Takie prędkości robię na kieleckim Telegrafie przy dobrych warunkach, a góra ma może 200 metrów stromego zjazdu, reszta to wypłaszczenie. @MajkelEm ma sprawnego GPSa, nie martw