Wpis z mikrobloga

Siemka elektryczne mirki. Pytanko mam, na które nikt nie zna odpowiedzi. Chciałbym zrobić taki trick, że dodając jeden element w #eplan automatycznie dodają mi się do niego z góry zdefiniowane akcesoria np. dodając kabel dodaje mi się dławnica, jeżeli dodaję rozłącznik główny dodaje mi się pręt i pokrętło. Próbowałem to robić za pomocą listy akcesorii ale jakoś mi to nie wychodzi. Ważne jest by akcesoria były później widoczne na całościowej liście artykułów. Ktoś coś wie? #automatyka #elektronika #elektryka

Pobierz kominiasz - Siemka elektryczne mirki. Pytanko mam, na które nikt nie zna odpowiedzi. ...
źródło: comment_iGX8WbfFx9yA3shWOSwiJDLkAoXzHU7i.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ShortyLookMean: dlaczego muszę narysować? A co z przyciskiem emergency - chciałbym zrobić makro 3 stylów i napędu i żeby mi się zawsze dodawała do tego ramka montażowa na styki.

Mógłbyś na szybkości zrobić małe how to ze screenami jak to zrobić? Próbowałem coś takiego zrobić ale właśnie później mi się nie rozbija tylko jest jeden podzespół
@ShortyLookMean: ok, spróbowałem tego o czym pisałeś. Jak wejdę w zarządzanie artykułami mam w liście elektrotechniki elementy pojedyncze i podzespoły. W podzespołach znajduje się mój wyłącznik awaryjny - w zakładce podzespoły tego wyłącznika dodałem trzy elementy które chciałbym mieć zawsze dodane. Dodatkowo zaznaczyłem tą opcję o której wspominałeś czyli Uplasuj podzespół w sposób podzielony. Niestety po dodaniu tego podzespołu na stronę schematu wielokreskowego dodaje mi tylko główny podzespół ale składowych elementów