Wpis z mikrobloga

Porównywanie Piątka do Lewandowskiego, to jest rak. Sugerowanie że jest lepszy to jakieś #!$%@?.
Bo strzelił 2 gole w pucharze Włoch w średnim Milanie który nie jest nawet w połowie tak dobry jak Borussia za czasów Lewego.

Piątek nigdy nie dorówna Lewandowskiemu.

Dziękuje do widzenia.

  • 17
  • Odpowiedz
@oleeeck: To już jest jakiś #!$%@? cykl. Piątek strzela serią w każdym meczu, Lewy się skończył, jest od niego lepszy, Lewy na ławkę dawać Piątka w reprezentacji. Piątek przestaje strzelać kilka meczów pod rząd w tym czasie Lewy wali dwupaki i mordy pozamykane, słychać pierdzącą muchę w powietrzu, nikt nawet nie śmie robić porównań. Piątek znów się odblokowuje i teksty typu "tak samo lewy nie ma takich umiejetnosci jak np skutecznosc
  • Odpowiedz
@oleeeck A Piątek dopiero trafi do poważnej ligi i w pierwszym sezonie robi większą furorę, niż Lewy na tym samym etapie. Rozliczaj go jak skończy 30 lat i będzie w tym samym momencie kariery, co teraz Lewy, panie Januszu.
  • Odpowiedz
piatek moze byc lepszy od lewego,


@yolow71: I z tym się zgadzam. Natomiast do obecnego poziomu Legwego szlifowanego przez Kloppa, Guardiolę i Heynckesa nawet nie ma startu.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: To nie żadne wróżenie z fusów tylko rzetelna ocena potencjału zaowdników. Nie ta technika, nie ta inteligencja co Lewandwoski. Zawołaj mnie jak Piątek da dośrodkowanie na nos, albo asyste piętą. Oczywiście nie mam nic do Piątka świetny zawodnik.
Dnerwują mnie te komentarze
  • Odpowiedz
@oleeeck:

To patrz tego pajaca xD

Lewandowski to jest absolutny top. Ludzie zapominają, że gość już w pierwszym sezonie E-klapy, po przejściu ze Znicza, strzelił 14 bramek, a w następnym sezonie już był królem strzelców. Jego pierwszy gol w pierwszym meczu to cudo vid rel, wybrane chyba bramką sezonu. Patrząc na to co potem osiągnął, jak porusza się po boisku, to sorry, ale wątpię by Piątek (a tym bardziej #!$%@? śmieszny
bezbekpol - @oleeeck: 

To patrz tego pajaca xD 

Lewandowski to jest absolutny t...
  • Odpowiedz
Bo Lewandowski jest intelignetniejszym piłkarzem i strzelił 4 gole Realowi w fazie pucharowej LM,


@oleeeck: Przypomnij mi teraz ile Lewy strzelił w debiutanckim sezonie w BVB? Nie pamiętasz? To Ci pomogę:
43 mecze, 9 goli, 3 asysty. Sezon 2010/11
https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/leistungsdaten/spieler/38253/plus/0?saison=2010

Piątek ma w swoim nieskończonym jeszcze sezonie takie staty:
23 mecze, 21 goli, 1 asysta
https://www.transfermarkt.pl/krzysztof-piatek/leistungsdaten/spieler/327757

@GdzieJestBanan: Pomogłem z porównaniem ich pierwszych sezonów poza E-klapą.
  • Odpowiedz
Tylko że Borussia Dordmund to był mistrz Niemiec i finalista ligi mistrzow w swoim czasie. A Milan to jest gówno.


@oleeeck: Tylko, że większość tych goli Piątek strzelił w Genui, czyli drużynie z gorszą drugą linią niż BVB. Dlatego tym bardziej Piątek>Lewy jeśli mówimy o pierwszym sezonie ich kariery poza Polską.

A bzdury typu "Milan to jest gówno" nawet nie skomentuję.
  • Odpowiedz
@Dawkins_Wszechwiedzacy: fajnie, ale Lewandowski w swoim pierwszym sezonie grał bardziej na pozycji ofensywnego pomocnika aniżeli napastnika (większość meczów w pierwszym składzie grał jako zmiennik Kagawy). Dopiero kontuzja Barriosa sprawiła, że stał się nominalnym napastnikiem BVB.
  • Odpowiedz