Wpis z mikrobloga

@DonJohnsonXIII a z czego tu rozgrzeszać? A co takiego Szafa mógł zrobić czego inni nie robią. Każdy dziś kombinuje na mniejszą lub większą skalę. A Szafa nawet jak coś tam kręci na boku to puki nie wyrządza komuś tym krzywdy to niech sobie robi to co robi.
@Menel_z_lasu: no #!$%@? właśnie chodzi o to żeby #!$%@? przestać kombinować, bo w tym #!$%@? kraju nigdy nie będzie dobrze jak każdy robi przękręty, czaisz?! Mentalność komuchów.
Mamy się bogadzić pracując na to, gdzie nie okrada nas państwo, Musiał czy inne Adamowicze.

2. kto wpłaci te 10k cebuli, Musiał z własnej kieszenie czy Pani Halinka z jednej firm?! Gdzie jest Musiał zatrudniony że lekko wydaje 10k- jeśli rzeczywiście manipulował(duże prawdopodobieńdtwo)
@DonJohnsonXIII hehe, widzę że o życiu to nie wiele jeszcze wiesz. Pokaż mi w takim razie kraj gdzie się nie kombinuje. I nie chodzi o to by robić przekręty. Takie jest życie, musisz to zrozumieć, trzeba kombinować jeśli chcesz coś osiągnąć albo skończysz za biurkiem w jakimś korpo albo innej fabryce przy taśmie a twoim szefem będzie ktoś kto kuma o co chodzi i właśnie kombinuje prawidłowo. A jeśli uważasz, że szafa
@Menel_z_lasu: gratuluje nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°) baranie zależy jakie masz piorytety. Dla ciebie przękręty to wyznacznik sukcesu życiowego, czyli ćwaniaka księcia dresu z pod budki z piwem. Wiesz nie trzeba być taki osłem jak ty czy Musiał żeby być w szczęśliwy w życiu beż kombinowania, czy hajsu na nowego gejfona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DonJohnsonXIII wyobraź sobie, że kombinowanie to nie zawsze są przekręty. A tak już pisałem wcześniej, żeby do czegoś dojść trzeba kombinować chyba że odziedziczysz fortunę albo wygrasz. Jeśli się że mną nie zgadzasz podaj mi przykład choć jednej osoby która dorobiła się majątku bez kombinowania.