Wpis z mikrobloga

Cześć,

mija styczeń, więc chciałbym zrobić ostatnią rozbiórkę w tym miesiącu dla Was.
Planuję robić coś raz w miesiącu i skupić się na bardziej niedostępnych zapachach, droższych.
No chyba, że uda mi się coś upolować, będzie jakaś mega promocja, to wtedy się okaże
Nie wiem jak to wyjdzie, ale w każdym razie zobaczymy.

Mam do rozlania dla Was dwie flaszki.
O obie pytaliście się mnie w przeciągu kilku miesięcy, z mniejszą bądź większą częstotliwością, także...przybywam.

Standardowo dekant 3, wysyłka IP 14/ PP 11, odbiór osobisty dla chętnych także wchodzi w grę, jeśli ktoś chce moją wątpliwej jakości twarz zobaczyć xD

Paco Rabanne - 1 Million Privé

2,5/ml do rozlania 50 ml

Paco Rabanne - 1 Million Privé

Według mnie jedyny 1 Million warty uwagi, który serio jest bardzo spoko.
Ciasteczkowy, drożdzówkowy, słodki i nie tak męczący jak klasyk.

Jean Paul Gaultier - Fleur Du Male

3,5/ml do rozlania 100ml

Jean Paul Gaultier - Fleur Du Male

Ja się nie będę rozpisywał, bo zrobił już to Doktor Miłość tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/36774485/150perfum-perfumy-48-150-jean-paul-gaultier-fleur-/

Napiszę tylko od siebie, że jest to pewien znak czasu perfumiarstwa pierwszej dekady XXI wieku.
Coś jak Lolita Lempicka - Au Masculin, gdzie perfumy miały mieć swój unikalny charakter, nie iść z prądem, a pod prąd.
Zupełne przeciwieństwo tego, co się dzieję obecnie na rynku.
Mnie bardzo cieszy w nim to, że jest w nim DNA klasycznego Le Male i serio polecam mieć odlewkę tych perfum w swojej kolekcji.
Są takie zapachy, które w pewien sposób kształtują nasze horyzonty zapachowe i zdecydowanie jest to jeden z tych zapachów.
Zapach nieprodukowany, unikat itp. itd. etc.

Jak nie pójdzie rozbiórka, to sprzedam całość, bo kupiłem je z myślą o Was :)
A i dla tych, co lubią batchologie, to Prive jest z 2017 roku, JPG z tego co gościu mówił 2009.

PS.Tym razem bez prezentów ode mnie Panowie, bo mi się próbki pokończyły najzwyczajniej, tyle ich Wam rozdałem xD

#perfumy #rozbiorka
  • 36
  • Odpowiedz
@Polonek1318:
Nie, flakony są takie same, tylko tester jest z napisem - tester.
Żadnych innych różnic nie ma w całej serii 1M.
Najzwyczajniej nie masz tam co zmienić, jak korka wyrzucić

@sveq91:
Nie spotkałem się z sytuacją, aby ktoś igłą to robił.
Tzn. ja przepsikując i tak korzystam z igły, aby być pewnym, że się nie walnąłem, ale tutaj nie widzę innego sposobu.

@SnoobDuog:
Każdy kto przewąchał linie 1M
  • Odpowiedz
@sveq91:
Przepsikiwania nie ma co się bać, tylko należy być pewnym tego co się robi.
W sumie wprawa też potrafi zminimalizować efekt mgiełki która powstaję przy przepsikiwaniu.
Dużo od kąta zależy i od tego jak atomizer rozpyla chmurę.
  • Odpowiedz