Wpis z mikrobloga

tak do 10000 bym się chciał zmieścić i zależy mi na funkcjonalności i żeby nie był za słaby silnik i raczej trwały. czy będzie ładny to ma najmniejsze znaczenie choć multipli bym wolał uniknąć.
@Gronie: Czy mało czy dużo, jak gadam ze znajomymi to nawet Ci co teraz mają diesle to mówią, że następne auto tylko benzyna (ew. gaz). Oczywiście nikt nie ma nowego auta (pięciolatki najmłodsze).
@Rafau187: Jak się nie rozkrzaczy na amen w 2 lata to i tak będzie chyba spoko co nie? W sensie za te pieniądze jak nic nie dołoże do niego przez 2 lata użytkowania to chyba nie stracę wiele.
@Gronie: Nie jestem znawcą więc się nie sugeruj moim zdaniem zbytnio. Znałem dwie osoby co miały takie auta z tym, że 1.8 (też na gazie). Chwalili sobie. 246k przebiegu ma więc musisz z ponad sto doliczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak w ogóle jak się nie znasz to daj stówę jakiemuś mechaniorowi i niech Ci obejrzy auto przed kupnem.
jak nic nie dołoże do niego przez 2 lata użytkowania


@Gronie: Chyba nigdy nie miałeś jeszcze auta. Zawsze coś, jak nie to to sramto. Jak nie miałem jeszcze samochodu to też liczyłem sobie, że koszta utrzymania to tylko oc, przegląd i wacha. Och ja głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)