Wpis z mikrobloga

Mireczki, trenuję pływanie, pływam ok. 4 razy w tygodniu wieczorami po 1-1,5h. Trening siłowy dorzucę dopiero za kilka miesięcy (obecnie kończe studia+praca - nie daję rady robić basenu i siłki, a z basenu nie zrezygnuję). Jesteście w stanie doradzić mi jakąś suplementację do pływania? Przeryłem cały internet i ile głosów tyle opinii. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#plywajzwykopem #plywanie #mirkokoksy
  • 5
Mireczki, trenuję pływanie, pływam ok. 4 razy w tygodniu wieczorami po 1-1,5h. Trening siłowy dorzucę dopiero za kilka miesięcy (obecnie kończe studia+praca - nie daję rady robić basenu i siłki, a z basenu nie zrezygnuję). Jesteście w stanie doradzić mi jakąś suplementację do pływania? Przeryłem cały internet i ile głosów tyle opinii. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Chorizo:
Twój wpis wygląda na błędny.

Dokąd płyniemy? Opłynięcie dookoła Bałtyku!
@Chorizo: standardowa suplementacja. Omega 3, na zimę witamina D3, jakiś magnez dobrze przyswajalny, możesz dorzucić kreatynę i jakieś białko jak mało w diecie go masz. Ashwagandha teżjest ok. Nie ma co brać się za inne suple. Ja zestaw jak powyżej biorę, ale 3 razy w tygodniu pływam i 3 razy ćwiczę siłowo. Do tego czasem trochę pobiegam.