Wpis z mikrobloga

W mojej opinii ludzie z Bioware już mogą pakować swoje rzeczy i szukać nowej pracy ale poza EA. Anthem to niestety Warframe kosztujący 250 zł. A najsmutniejsze jest to że byłaby to naprawdę ciekawa i fascynująca gra w klimatach s-f gdyby nie EA i ich parcie na gry online. W całej tej co-opowej otoczce nie da się docenić piękna świata, potyczki są szybkie i niezbyt wymagające. Wszystko naprawdę przypomina Warframe, a szkoda. Jako gra single player pokroju God of War albo Tomb Raider byłaby to naprawdę pozycja godna uwagi, bo prowadzenie postaci jest bardzo fajne, możliwość latania i w ogóle cały ten Javelin fajnie wygląda.
Bioware kolejnym studiem zjedzonym przez EA.
#anthem #gry #xboxone #ea #bioware
Pobierz ciemny_kolor - W mojej opinii ludzie z Bioware już mogą pakować swoje rzeczy i szukać...
źródło: comment_b6Up3PmuPFQdwgasiBzrCbNMH7U3P6i8.jpg
  • 22
@ciemny_kolor: Mi się Warframe nie podobał, Anthem wygląda dużo lepiej, ale na razie działa źle. I zgadzam się że gdyby to było single to byłaby świetna gra, ale może ta fabuła jakoś będzie pasować do wykonywania misji w multi, na razie ciężko mi stwierdzić bo mnie wywalało na cutscenkach :D
BioWare ma pakować manatki bo?

Anthem to niestety Warframe kosztujący 250 zł


Gra jest do dupy bo?

W całej tej co-opowej otoczce nie da się docenić piękna świata, potyczki są szybkie i niezbyt wymagające. Wszystko naprawdę przypomina Warframe, a szkoda.


@Shewie: czytać nie umiesz?
@ciemny_kolor: dla mnie to nie argument, nie można wymyśleć na nowo RPG, Strategii, TPP, itd.
Potrafie czytać ale twój argument jest z dupy, bo nie jest rzeczowy.

"Gra przypomina inną gre dlatego jest #!$%@? i Bioware powinien pakować manatki"

To samo można powiedzieć o Dragon Age bo przecież było Neverwinter Nights i #!$%@? Baldur's Gate...
@Shewie: rozumiem że zdefiniować na nowo gatunek jest dzisiaj praktycznie niemożliwe i nie wymagałem tego od Anthem ale sytuacja w jakiej BioWare się znajduje nie jest sprzyjająca aby robić klon gry free to play. Gdyby mieli stabilną sytuację bez noża EA na gardle, to spoko ale w momencie kiedy od tej gry zależy twoje być lub nie być, to jak proszenie się o zamknięcie studia.

I nie pisałem że Anthem jest
@ciemny_kolor: A kto Ci każe biegać za kimś podczas swobodnego zwiedzania świata? Fabularke będziesz mógł sobie robić solo, twierdze to typowy coop, zwiedzanie świata, co prawda z ekipą albo z randomami, ale nie ma przykazania że musisz za nimi biegać...
Ciężko to porównać do Warframe, bo tam jak zaczynasz grę to jest to istny grindfest, Warframe nie stał się tym czym jest teraz w krótkim czasie, tam z początku nawet fabuły
@ciemny_kolor: ale dokładnie to napisałeś, zdefinowałeś swoją wypowiedź tak by każdy aspekt tej gry był obrany w aspekcie pejoratywnym bo przecież jest POTEŻNY WARFRAME (NA DODATEK DARMOWY) to po #!$%@? robią taką samą gre z jetpackami ZA POTĘŻNE 250zł! POLSKICH ZŁOTYCH.

To samo powiedzieli sobie twórcy gier BATLLE ROYALE bo przecież jest już FORTNITE I PUBG TO PO #!$%@? MAMY ROBIĆ TAKĄ SAMĄ GRE?

"B I O W A R E
cover shooter


@ciemny_kolor: w Anthemie też trzeba się chować, tylko wygląda to inaczej. Ciężko mi przyrównać jakąkolwiek z wymienionych przeze mnie gier do WF, gdzie teren był tak naprawdę zamknięty, losowo generowany.
Poczynając od Borderlands, poprzez The Division i na Destiny 2 kończąc to tam masz zawsze otwartą mapkę gdzie nie ograniczają Cię te same korytarze i drzwi... Plainsy w WF nie mają nawet dwóch lat.