Wpis z mikrobloga

@PaganiS: czujesz jakiekolwiek pozytywne emocje związane z btc? czy ludzie na ulicy o tym rozmawiają, w grudniowej bańce 2017 btc był wszędzie teraz go nie ma, musimy poczekać. Bull run = 500 wpisów na tagu dziennie.
  • Odpowiedz
@goly8622: ja czuję, że coś idzie, mówię Ci coś się święci. Obroty spadły prawie do dna. Sprzedaje coraz mniej osób a jak jest odbicie wtedy jest skok wolumenu. Nie wiem czy to już ale powoli pakuję się. No i ten ciulo zawsze był niezawodny a teraz mamy innych nawet lepszych, uaktywnili się za bardzo. To może być dno mam takie przeczucia jak 18 grudnia, nie wiem skąd.
  • Odpowiedz
ja bym chciał jeszcze z pół roku niskiej ceny bo chcę co miesiąc dokupywać większe ilości (dla mnie większe oczywiście) a tak to #!$%@? xD


@goly8622: każdy by chciał ale nie ma tak dobrze, czas się cofnął ale nie będzie tak za długo. Może to być też ostatni strzał w dół w końcu dziadek 40 lat stażu w trejderce i Tone Vays oni mówią, że będzie dużo niżej. Ja w bear
  • Odpowiedz
@goly8622: z shitcoinami to nie takie proste, kiedy wreszcie myślisz, ze to już koniec szit odbija. tak miałem na ETC. Mogłem być o wiele bardziej zarobiony. Decyduj sam ja tam nie chcę mieć więcej nic wspólnego z tym kasynem za duże ryzyko jak dla mnie.
  • Odpowiedz
@goly8622: dlaczego myślę, że to może pomóc komuś innemu, lepiej tu, zresztą Ty przecież trolami nie przejmujesz się tak jak ja czy cyber. Na windowsa na początek to wydaje mi się, że najlepszy jest Eclair zaraz poszukam linków.
  • Odpowiedz