Wpis z mikrobloga

Na pewnym forum samochodowym gość poprosił mnie bym kupił zderzak do audi S3 który sprzedawał ktoś w moim mieście a sam ma do mnie ponad 350 km i nie ma jak kupić.

Przelał mi kasę, 250 zł, wypłaciłem, podjechałem kupić zderzak, i wrzuciłem do garażu. (zajęło mi to dosłownie pół godziny).

Było to w grudniu. Od tego czas gość miał sobie ogarnąć transport/kuriera, ale się nie odzywa. Nie mam jego telefonu, nie odpisuje na PW na tym forum.

Jak myślicie, czy jak minął miesiąc od ostatniego kontaktu mogę go śmiało w dziale "sprzedam" tego forum wystawić a wpłatę na WOŚP albo jakas inna zbiórkę ? Graci mi to w garażu

#motoryzacja #pytanie
  • 11
@flito: jeść nie woła, a i jak miejsca nie zabiera, to wstrzymaj się jeszcze deko, a potem rób co chcesz z tym fantem, tylko miej na to wszystko jakieś "kwity", co by gostek nie obudził za pół roku i Ci inby nie zrobił
@kawaiimaid666: no właśnie nie, bo na forum aktywny był po tym jak wysłałem mu PW

@waciak: no właśnie powoli zaczyna zabierać miejsce, bo go przestawiam w tą i z powrotem i juz mnie wkurza:D

jaką inbę? wysłał mi przelew z tytułem "przelew"....
@flito jeżeli nie chcesz już składować zderzaka to najlepiej go sprzedać. Pieniądze zawsze możesz przetrzymać i oddać na WOŚP za rok. Bo to trochę dziwne że ktoś zapomniał że wysłał ci pieniądze, może poprstu coś się stało np. Jakiś wypadek.