Wpis z mikrobloga

@BlackMask: Odpisałeś na post sprzed 2 miesięcy (???). Piledrivery są odbanowane, Adam Cole wykonuje Panama Sunrise w NXT bezproblemowo, tak samo jak Rey Mysterio wykonuje Canadian Destroyery na SmackDown, a te wszystkie powyżej zaliczają się do piledriverów.
@rockydoggy: Przeglądałem tag który dopiero teraz znalazłem.
Co do Smackdown to nie śledze W zbyt często więc to dla mnie nowa informacja.
Canadian Destroyer to Front Flip Piledriver więc tak zalicza się, co do W to po tym co tam się odwala z marnowaniem talentów i ich story jakoś przeniosłem się na coś innego. :D

A co do Package Piledrivera to i tak nie dadzą go użyć bo jest to część
@BlackMask: Nie do końca, w NXT zdecydowana większość zatrzymała swój moveset po przenosinach z indyków do dablju - co innego jak przejdą do głównego rosteru (który wiadomo jak bardzo jest gówniany w porównaniu z NXT). Ale nie ma odcinania z indies, story AJ Stylesa z Ortonem teraz polega na tym, że Orton wytyka mu czasy spędzane "in school gyms and bingo halls". Tak samo nie zmieniają już ringname'ów by odcinać zupełnie
@rockydoggy: To aż tak daleko nie wybiegłem :D
To że zostawiają ringname'y i movesety to wiem ale to raczej wpływ NXT a nie samego WWE.
Żeby W zmieniło się na dobre Wujcio Mc musi odejść bo dzięki niemu jest właśnie tylko głupich scen gdzie on zawsze nie widzi potencjału w zawodnikach bo jego zdaniem nie spełniają norm. ProWrestling się zmienił i to nie lata 80 że każdy chce oglądać swoich bohaterów,
@BlackMask: NXT i WWE to jedna fedka, fakt faktem że to głównie Triple H i jego ludzie mają kontrolę nad tym produktem, ale Vince ma wciąż ostateczny głos. NXT jest świetnym przykładem połączenia storyline'ów (rozrywki sportowej) z faktycznym pro wrestlingiem. NJPW też na to stawia tylko po prostu inaczej - tam się żyje konferencjami prasowymi i samymi walkami :)
@rockydoggy: No i właśnie to pokazuje jak dużo potrafi zrobić to kto aktualnie rządzi danym brandem i jak władza Vince'a hamuje wszystko co może się stać dobrego. Po drugie dla W nie ma aktualnie konkurencji w USA jedynie co to AEW może być jakimś tam początkiem dlatego też te zmiany jak walka Bryana z Kofim czy Revival jako mistrzowie TT.