Wpis z mikrobloga

Mam pytanko zastanawiam sie nad zakupem zakretarki. Nie chce wydac nie wiadomo ilu cebulionow. Typ padl na GRAPHITE ENERGY+ Zakrętarka akumulator. 18V 58G012 z akumulatorem 4.ah. Bedzie mi potrzebna do prac domowych. Troche remontu dachu wiec wkrety ciesielskie. Czasem jakies sruby do betonu wkrecic itp. Pytanie. Ma ktos takie i czy zda egzamin. Wybralem graphite bo zamierzam isc w jakis system ,a w de walty i makity to za duzy wydatek finansowy.chociaz wiadomo ze taki sprzet super by sie sprawdzil
#majsterkowanie #narzedzia #remontujzwykopem #elektronarzedzia
  • 15
@jedrek_masta: no wlasnie tez sie zastanawialem ale mowia ze to taka amerykancka marketowa . Chociaz widze ze duzo firm tym ryobi robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i sobie chwala. Majac na mysli drozsza amerykancka marketowe padlo na nasza rodzima tansza od ryobi. Ryobi nie za bardzonpodoba mi sie system aku. Tzn. Wkladane nie wsuwane. Tez zadecydowalo to na minus
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tajemny-poliszynel: meec, erbauer, ryobi, parkside, dexter czy graphite to podobna półka cenowa i podobna jakość wykonania. Taka właśnie lepsza marketówka, jak dla mnie do zastosowań domowych to świetny wybór.
Ostatnio tez na allegro widziałem elektronarzędzia firmy NAC, mam od nich sprzęty do ogrodu spalinowe i bardzo sobie chwalę.
@tajemny-poliszynel: Nie wiem jak zakrętarka, ale ostatnio kupiłem sobie najtańszą wkrętarkę graphite z tego systemu i wykonanie jest całkiem ok, powiedziałbym że lepsze niż black&decker w którym mi bateria padła. Też chciałem coś kupić w systemie, bo wizja wydawania >200 zł za każdym razem kiedy wkrętarka spadnie mi niefortunnie z rusztowania była średnia.
@jarzyn123
@kolezka1
Niestety black&decker jako marka to dzisiaj marketowe gówno. Mam czarnego fleksa którego ojciec kupił jakieś 20 lat temu w Niemczech black and decker 125mm I co on przerobił to się w głowie nie mieści i tylko raz wymieniony kabel.

Te same korpo ma w swoim portfolio oprócz black and decker także DeWalt więc to pierwsza marka robi za taniochę a druga za sprzęt wyższej jakości
@tajemny-poliszynel: wiem że chciałeś iść w system. Też ostatnio się nad tym zastanawiałem i kupiłem zakretarke Stanley fatmax. Jak padnie mi wkrętarka Boscha która mam to dokupie Stanleya bo mam już 2 akumulatory 2Ah od zakretarki. Reszta narzedzi taka jak piła szablasta, wyrzynarka czy tarczówka używana jest rzadko i mam je na kablu.
Na razie nie testowałem w boju, parę większych wkrętów wkrecilem. Wygląda bardzo dobrze
@tajemny-poliszynel hmm też szukam czegoś podobnego ale raczej sieciowe, zawsze jak chce coś spontanicznie porobić to aku wyladowane. Wpadł mi w oko system black+decker MULTIEVO, bazą jest wkretarka i dokladasz moduły np udar czy wyrzynarka. Wiadomo, że na pewno lepiej poradził by sobie dedykowane narzędzia ale to mi mniej zajmie miejsca a zarabiać tym sprzętem nie zamierzam