Wpis z mikrobloga

@MrGraduate: xboxa bierz. wiele gier dostepnych w game passie, gold czyli granie online z różnymi promocjami tak że wyjdzie cię ze 120 na rok + gry za free z tego okresu, gdybym miał dokonać tego samego wyboru wybrałbym Xboxa. Plus gry które wychodzą od MS są w game passie, ostatnio była forza horizon 4, teraz będzie crackdown 3
@MrGraduate: pady od xa robią robotę i wyglądają dobrze, gry śmiesznie tanie, do tego kompatybilność wsteczna, exclusivów z ps trochę szkoda ale pocieszające jest, że większość z nich jest po prostu krótka
@skarbie: nie wiem jak za argument wyboru konsoli mozna dac pada, od ps1 gram na DS i jest dla mnie kozak, a xboxowy to syf, ze glowa mala, pewnie ktos grajacy od najstarszego xboxa ma odwrotnie wiec xD
@camos: kwestia indywidualna, też grałem od ps1 na ds i było super aż do momentu wprowadzenia bezprzewodowych do ps3, które moim zdaniem były mniej wygodne niż te od xboxa
@MrGraduate: PS4 ma silne eXy ale to głównie gry skierowane pod singla, w większości z otwartym światem. Dla Ciebie raczej lepszą opcją będzie kupno Xboxa i dokupienie GamePass i ew. EA Access. Dostaniesz na start sporą bibliotekę gier, a jedyne co Cię większego omija to z tego co pisałeś nie Twoja bajka. Do tego raz na jakiś czas kupisz grę która akurat nie jest w passach (np. najnowszą FIFĘ). Co do