Wpis z mikrobloga

@w__w: @Morgoth143:
tak,m dodam to że nie umiecie czytać ze zrozumieniem
cytuje:

wg WHO tez są inne wyniki niz to co ty publikujesz, nawet wyższe.


obaj przeczytajcie co napisałem, te małe znaczki to literki, razem dają wam wyrazy które poskłądas w zdania.
Pytanie było dlaczego umieszczasz nieaktualne dane :)
Nie mam nic przeciw temu tagowi, nie podoba mi się to jak olewatorsko do tego podchodzicie (i wybiórczo).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@unified_observer: Kiedy @Morgoth143 publikuje wg danych WHO rowniez bezposrednio z GIOS, a niestety wyniki nie sa w aplikacji aktualizowane co do minuty xD
Wyniki ktore Ty zaprezentowales (#!$%@? ze i tak przekraczaja polskie normy o ponad 3x xD) sa wg innych norm, ktore nijak maja sie donrzeczywistosci - WHO jest chyba najlepszym wyznacznikiem i aplikacja przelicza bormy GIOS na normy WHO.
Skoro twierdzisz ze wyniki sa inne to dlaczego ich nie
@w__w: Nie próbuj zarzucić mi że napisałem nieprawdę bo tak nie było. Nie wystarczy ci że napisałem jakie są wyniki? Czy moze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Słowo pisane nie jest dla ciebie dowodem? Ja sie grzecznie zapytałem dlaczego nie publikuje aktualnych wyników? i dlaczego nie robi tego codziennie, ale tutaj znalazł sobie wytłumaczenie lenistwem. A ty wpadłeś wp ołowe dyskusji nie do końca ogarniasz o czym piszesz.

to wstaw ss
@Auth: @w__w: @Morgoth143:
Panowie, ja po prostu nie rozumiem waszej defensywnej postawy. Ja zadałem pytanie odnośnie braku wpisów w niektórych dniach w "codziennym " tagu, który nota bene mimowlnie dzieki wam śledzę. Pytam takze dlaczego sa nieaktualne dane prezentowane wielokrotnie pod tagiem który ponoć uważacie za swoje dziecko.