Wpis z mikrobloga

Cześć
wiem że to raczej mało popularna rozrywka wśród wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ale może akurat ktoś był lub chodzi do Opery i podpowie które miejsca warto wybrać
W Operze będe pierwszy raz, wyczytałem że parter i pierwsze rzędy bardzo niewygodne bo widać od pasa, balkony całkiem z boku że widać kawałek sceny, choć tu być może ktoś poplynal bo na balkony sprzedaja najdrozsze bilety

#opera #pytanie #kultura
  • 9
@Wojor: na kazdym "koncercie" najlepsze miejsca za kolo naglosnieniowca bo on musi slyszec najlepiej :))) - patrz na akustyke
a tak na serio to bardziej na Twoim miejscu bym sie zastanowil "na co isc" bo skoro to Twoj 1wszy raz a wybierzesz cos trudnego to tylko sie zniechecisz :))
@Wojor: jesli chcesz isc tylko dla walorow "artystyczno wizualnych" to wybierz miejsce skad bedzie najlepiej widac (nie musi byc naglosnieniowiec :P)
ja bym jednak nie przekreslal walorow muzycznych-to ze w obcym jezyku nie robi zadnej roznicy-masz libretto-wrazenie robi dzwiek :)

(zawsze mozesz isc na "straszny dwor" to bedziesz rozumial :))
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojor: poprzednio byłem na 2 balkonie, prawie sam środek i jest dobrze. W przyszłym tyg na spektakl też mam takie wykupione.
Co do strasznego dworu to ja akurat nic nie rozumiałem (,).