Wpis z mikrobloga

@Dawisek bardziej bym był gdyby kosztował wtedy 499 zł. ( ) Szukałem czegoś na szybko bez zakoli na wyświetlaczu i wziąłem. Był jeszcze Mi A2 Lite w stawce oraz nieco droższy Redmi Note 5. Jakiś czas temu można było kupić Mi A2 4/32 za 699 zł (czyli tyle ile dałem za G6 Play), ale nie dałem się skusić i nie kupiłem. :P Póki co zostaje z G6
@dajpandolara: ja się przesiadlem z Huaweia y6 jakąś stara wersja. U mnie telefon służył zawsze głównie do słuchania muzyki i chrome. Zmieniłem go, bo już się tego nawet nie dało robić xd. Także dla mnie duży skok jakości xd
@Dawisek a, to zmiana zdecydowanie na plus. ;) Nowy #!$%@? Y6 2018 to także padaka. U mnie różnica względem S7 Edge jest odczuwalna w kwestii uruchamiania aplikacji i stron www, ale wiedziałem, że tak będzie, więc nie narzekam - zawsze mogło być gorzej jak w takim #!$%@? za 500 zł. ( )
@Dawisek ładowarkę z zestawu użyłem tylko raz. Wydaje jakieś dziwne dźwięki, jakby cewki piszczały (tak na oko xD). Nawet gdyby nic się z nią nie działo, to i tak bym nie używał. Ładuję wolniejszą 5V 1A przez noc.
@Dawisek kabel z Motki jest chyba najgrubszy spośród wszystkich, jakie używałem. xD Pewnie ma to związek właśnie z szybkim ładowaniem. Wtyczka też jest fajnie zrobiona (nie ma takiego samego kształtu po obu stronach) przez co spokojnie można trafić nią po ciemku do telefonu. ( ͡º ͜ʖ͡º)