Wpis z mikrobloga

  • 1679
@KonwersatorZabytkow: Wiesz, że zajmowałeś lewy pas bez powodu, z tego co widzę to S5 przed zjazdem na Kryniczno/Psary/Szewce. Mam nadzieję, że nigdy cię tam nie spotkam, bo w sumie wytykasz komuś wyprzedzanie prawym pasem, a sam blokujesz lewy i to dość długo.
  • Odpowiedz
@gomjeden: Widać nawet szarpnięcie tej kosiarki. xD Ale spokojnie, zaraz napisze, że on przecież nikogo z tym drugim dzbanem przed sobą nie blokował, BO JECHAŁ PONAD LIMITEM ŚREDNIO 14KM/H SZYBCIEJ XD
  • Odpowiedz
@Mi-24: jakbyś nie zauważył to wyprzedzałem ciężarówkę. Zaraz gdy oddaliłem się na bezpieczną odległość to megane które siedziało mi na dupie zacięło zajęło prawy pas i zaczęło mnie wyprzedzać więc już nie mogłem zjechać.

Po drugie sam czekałem aż ten przede mną zjedzie na prawy żeby go wyprzedzić, zresztą wyprzedziłem go gdy tylko zjechał na prawy i potem sam zjechałem na prawy.

Po drugie jechałem 140 km/h na limicie 120 km/h
  • Odpowiedz
  • 203
@KonwersatorZabytkow: Chłop się nawet na tobie nie mścił, gdyby #!$%@?ł jakieś hamowanko to może jeszcze taki filmik miałby jakiś śladowy sens. Dupa ci pękła, bo cię ktoś śmiał wyprzedzić.
  • Odpowiedz
Kolega myślał, że każdy będzie go chwalił za to jakiego "bandytę" drogowego nagrał. Niestety nie pykło.


@Mi-24: łatwo osądzić gdy widzisz tylko to co się dzieje przed autem. Nie pomyślałeś, ze nie mogłem zjechać na prawy bo zajmowała go biała Megane? On sie tam nie pojawił znikąd, zanim pojawił się na kamerce to już wcześniej musiał być na prawym.
  • Odpowiedz
  • 152
Po drugie jechałem 140 km/h na limicie 120 km/h więc nie zamulałem lewego pasa.


@KonwersatorZabytkow Chyba nie do końca rozumiesz co oznacza blokowanie lewego pasa, pora oddać prawko do laysów.
Poza tym jakbyś był chociaż minimalnie kulturalny to byś po prostu zjechał na prawy jeszcze przed tym jak oferma przed tobą też zamulała. Chłop ewidentnie chciał jechać szybciej od ciebie więc argument z tym, że nie mulisz bezsensu. Sam jechałeś jak piszesz
  • Odpowiedz
Nie pomyślałeś, ze nie mogłem zjechać na prawy bo zajmowała go biała Megane


@KonwersatorZabytkow: Nie, a wiesz dlaczego? Bo to słowo przeciwko słowu, poza tym sądząc po tym jak sprawnie cię porobił to nie sądzę, że był długo na tym prawym pasie jak to próbujesz argumentować. Duma cię zabolała i tyle, usuń post.
  • Odpowiedz
@Mi-24: usuń to konto, serio nie widzisz nic złego w mijaniu aut na odległość max 10-15m przy prędkości 140 km/h?

Linie poziome mają 5m długości i 7m odstępu więc gość wbił mi kilka metrów przed maskę i siedział tamtemu max 10-15 metrów za dupą.

A poza tym widzę zero wyobraźni u was skoro nie rozumiecie, ze on się nie zespawnował obok mnie tylko musiał wcześniej zacząć wyprzedzać. Jeśli widzicie tutaj zajmowanie
KonwersatorZabytkow - @Mi-24: usuń to konto, serio nie widzisz nic złego w mijaniu au...

źródło: Screenshot_20230816-224821

Pobierz
  • Odpowiedz