Wpis z mikrobloga

Duma cię zabolała i tyle, usuń post.


@Mi-24: tak duma mnie zabolała bo ktoś pojechał 160 km/h gdy ja jechałem 140 no na pewno xD Nie jestem piratem drogowym zebym dawał #!$%@? o to, ze mnie ktoś wyprzedził.

Nie, a wiesz dlaczego? Bo to słowo przeciwko słowu, poza tym sądząc po tym jak sprawnie cię porobił to nie sądzę, że był długo na tym prawym pasie jak to próbujesz argumentować.


Od
ale masz obowiązek jechać prawym jak jest to tylko możliwe dzbaneczniku. koperte adresuj na frito lay i wsadzaj prawko


@xyz_xyz: tobie by się przydało znaleźć mózg w Laysach. Powiedz mi jak sobie wyobrażasz, skąd wzięła się meganka na prawym? Od momentu minięcia tira do pojawienia się w obiektywie minęło 9 sekund. To nie jest okupowanie lewego pasa. Wyobraź sobie, ze ta meganka nie zespanowała sie na prawym tylko musiała wcześniej wjechać
@KonwersatorZabytkow gdyby meganka nie widziała że jesteś pierwszy raz na lewym to nie musialaby wyprzedzic tira zmienic pasa i wyprzedzić ciebie. ale zgotowałeś się co? przyznaj, chcialeś jeszcze poprzyśpieszać ale spanikowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"

>Arentonio: jak byłem początkującym kierowcą i jeździłem 50km/h w środku nocy w zabudowanym i 80km/h poza zabudownym to po prostu zjeżdżałem na przystanek żeby tir mnie mógl wyprzedzić i pojechać swoim tempem.
@KonwersatorZabytkow

>Arentonio: jak byłem początkującym kierowcą i jeździłem 50km/h w środku nocy w zabudowanym i 80km/h poza zabudownym to po prostu zjeżdżałem na przystanek żeby tir mnie mógl wyprzedzić i pojechać swoim tempem.


to żaden wstyd, rozumiemy cie. tylko nie smigaj tam gdzie jest limit większy jak 100 to i stresu unikniesz od piratów, gość ewidentnie chciał cie zabić ale już jest wszystko dobrze.
@saycool: @milo77 rozumiem wy zjeżdżacie ciężarówkom tuż przed maskę? #!$%@? znacie sytuację a #!$%@? się do mnie który jechał prawidłowo. Poza tym nie wiem czy widzicie ale chciałem wyprzedzić auto przede mną. Nie jestem debilem żeby podjeżdżasz 5m przed jadące auto, chlop zjechał na prawy, nie zajęło to 10 sekund, wyprzedziłem auta i zjechałem na prawy.

Nie ma tu ani grama mojej winy. Jak jest na wykopie film jak ktoś siedzi
@lasaghneboi: ale nie zjechałem bo chciałem wyprzedzić auta przede mną. Czego nie rozumiesz? Jeżeli miałem przed sobą sznur aut i chciałem przyspieszyć do ok. 150-160 km/h to co miałem w tej sytuacji zrobić? Ty byś zjechał? Rozumiem, ze umiesz przewiedzieć przyszłość i potrafisz domyśleć się, ze gość przed tobą nie zjedzie od razu?
Łatwo komentować i oceniać co powininem zrobić siedząc na kanapie i widząc wydarzenia na filmie.
KonwersatorZabytkow - @lasaghneboi: ale nie zjechałem bo chciałem wyprzedzić auta prz...

źródło: Screenshot_20230816-233950

Pobierz
@KonwersatorZabytkow: nie no, weź daj spokój. Jak jedna osoba mówi ci, że robisz coś źle to jeszcze można zignorować, ale kiedy twierdzą tak dosłownie wszyscy to nie brnij w gówno coraz głębiej, tylko prześpij się z tym i przemyśl.

Gość z meganki wygląda na zniecierpliwionego, ale moim zdaniem nic wielkiego nie odwalił. Tłukliście się długo po lewym pasie to zjechał na prawy i rozpoczął wyprzedzanie. Gość przed tobą mu zjechał, no
@KonwersatorZabytkow: jasne ze tak, jak widze ze ktos zapierdziela to mu zjade, wlasciwie starczy tylko wjechac i wyjechac z lewego i juz sobie facet przeleci. Nic by sie nie stało gdybys zrobil mu miejsce, nie musialbys hamowac ani nic. Starczy sie postawic w sytuacji innego kierowcy, ty nie lubisz jak ci ktos da szybko przeleciec? Skad taki brak zyczliwosci dla innych na drogach?