Wpis z mikrobloga

#fifa19
#fut
Moglibyście pomóc mi zbudować atak? powiedzmy, że budżet to 600k. Będę grał raczej tą formacją, ewentualnie czasem 4-2-3-1 albo 4-2-4. Potrzebuje 2 szybkich skrzydłowych z dobrym dośrodkowaniem i niezłym strzałem. Środkowego pomocnika, który raczej będzie bardziej ofensywny niż defensywny. Napastnika z niezłym agility, najlepiej 99 finishingu z jakimś stylem gry, ale może być 95+. Myślałem o: if dembele (lf) + griezmann ale nie wiem kto dalej, willian + firmino by pasowali pod zgranie, ale troche za slaby zwykly willian.
RBNG - #fifa19 
#fut 
Moglibyście pomóc mi zbudować atak? powiedzmy, że budżet to 6...

źródło: comment_h8zAkV10olrLQVND1NePgi6fwiB3ELTe.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@RBNG: SP - KDB lub Eriksen (wtedy w wyjściowym na ataku), LS - Sane, atak Aguero, rs Sif Mahrez. Matuidi będzie miał 8 zgrania z trenerem i lokalnością ale nie odczujesz. Ewentualnie za niego daj Naingollana i wtedy na LS pasuje jak siemasz Hazard
  • Odpowiedz
@robertx: hmm niezly pomys, ale mysle, ze za sane if martial moglby wjechac, wydaje sie byc lepszy na papierze i matuidi zgranie ma :D
  • Odpowiedz
@RBNG: Też długo nie mogłem się zdecydować żeby sprawdzić Sane, na papierze tak blado wygląda przy Martialu czy nawet Sonie... Ale to #!$%@? kot jest na lewej stronie, aktualnie nawet nie wiem czy będę chciał dać szansę Hazardowi w tym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przetestuj, dużo to nie kosztuje a może się spodobać. W stylu gry bardzo mi przypomina Bale tylko po drugiej stronie boiska
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kuba8998 tymi zawodnikami co już są na zdjęciu gram już jakiś czas (zamiast Jezusa był Chielini) i jest super dlatego od nich zaczynam budowanie
  • Odpowiedz