Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Davidozz: Pistolet powinno się wkładać pod podbródek. Nie ma tam żadnych kości i kula wchodzi bez oporów, w dodatku łatwiej trafić w pień mózgu i skutecznie pozbawić się życia.
#!$%@?, typowy wykop jest typowy. Zamiast się cieszyć, że medycyna idzie tak zajebiście do przodu, że istnieje ktoś na świecie kto jest w stanie przeszczepić twarz (!!!) z jednej osoby na drugą, to sranie komentarzami w stylu
- No dla samobójczyni to się nie opłaca
- Wiadomo, że dostała, w końcu kobieta, facetowi by twarzy nie załatwili
- Drugi samobój będzie skuteczny
- Ja #!$%@? jak ona wygląda

Wam się #!$%@? niczym,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oczywiście jak to baba, nawet nie potrafi dobrze strzelić sobie w łeb. Każdy mężczyzna wie, że przy strzelaniu w głowę należy przyłożyć broń prostopadle do czoła i to nie w jego centrum, tylko po jednej ze stron, żeby przebiło jedną z półkul.

@Davidozz: nie widziałem, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RoastieRoast: o a mnie kiedyś jeden facet zdradził. Od tego momentu uważam wszystkich (halo, wszystkich) facetów za frajerów i #!$%@? debili. Nie poznałam 99,999% facetów istniejących na świecie? Nie szkodzi, ten jeden jest #!$%@? wybrańcem, i wszyscy będą ponosić winę za niego, #!$%@?, klamka zapadła.
Mniej więcej tak to tu wygląda, nawet w pieprzonym przeszczepie twarzy można znaleźć troszkę mizgoinii, bo czemu nie xd