Wpis z mikrobloga

@Niedozdarcia: Ale co mnie to obchodzi jak on sie przedstawia? Może sie przedstawiać jako Jan Paweł Ósmy. Ja wiem, że nie robi tego bezinteresownie, Ty wiesz, że nie robi tego bezinteresownie więc w czym problem. Poza tym znajdz mi gdzie mówi, że będzie bezinteresownie pomagał, bo ja widziałem tylko parokrotnie jak podkreśla, że nie ma na celu pomagania tylko pokazywanie a jak przy okazji pomoże to spoko
@Niedozdarcia: A, czyli widze, że argumentów zabrakło i atakujesz personalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzucaj sobie gównem dalej, jak narazie widze, że przeciwnikami są tylko ludzie, którzy chcą po prostu w coś gównem porzucać po prostu xD Jak nie w to to w coś innego xD
@kinsky77: Staje tylko dlatego, że rzucacie w niego gównem z niezrozumiałych mi powodów. Jest koleżką, który postanowił sobie robić hajs na pokazywaniu bezdomnych ot i tyle. Jak ktoś myślał, że jest jakimś dobrym samarytaninem i dał sie nabrać to trudno. Ja nie bronie personalnie jego, bo sam uwazam, że ma spory borderline i jest #!$%@? ale to co robi jest poniekąd w porządku