Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej mam pytanie w związku z #elderscrollsonline i jestem totalnie zielony w mmo. Mam wersję z summerset I z morrowind. Wiem, że historia z summerset jest kontynuacją tej z morrowind (oczywiście tak przedstawiona żeby była strawna dla nowego gracza) i teraz moje pytanie. Grę zaczynam od dodatku summerset ale jak mogę poznać historię z dodatku morrowind? Czy mogę ją gdzieś aktywować?
#eso
  • 5
@dancap: naciskasz U, wchodzisz w Collections i tam na górze po prawej strony masz bodajże Story albo coś podobnego i masz wszystkiego aktywne dodatki i DLC. Wchodzisz w Morrowind i ustawiasz jako aktywny czy coś takiego i da Ci zadanie. Pisze z pamięci, ale mam nadzieję że dojdziesz do tego, bo nie ma mnie obecnie przy moim komputerze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frikuu: OK, dzięki wielkie za odpowiedź napewno sprawdzę. Jeszcze jedno pytanie. Jeżeli zmienię na powiedzmy morrowind. To czy dodatki wchodzące w skład summerset będą normalnie aktywne? I czy jeżeli zmienię na morrowind to muszę stworzyć nową postać od początku czy mogę normalnie kontynuować starą....? Sorry za pytania ale serio leżę w temacie mmo i ESO...
@dancap: Morrowind i Summerset dodają po prostu dwie krainy wraz z zawartością. Prawdopodobnie masz możliwość dostać się do nich już na początku używając Wayshrine lub teleportując się z mapy, tam też gdzieś w pobliżu dostaniesz początkowy quest głównego wątku dla każdej z nich.W każdej chwili możesz przerwać wykonywanie zadań i podróżować po reszcie kontynentu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flecker: OK dzięki wielkie... Cholera ta gra przytłacza wielkością i ilością opcji do ogarnięcia dodatkowo ogarnięcie samych podstaw mmo w ogóle jest przytlaczajace. Niby rozpocząłem w summerset i jestem w gildii magów ale chciałem ogarnąć bardziej morrowind I byc w gildii zlodzieji i w mrocznym bractwie i jakoś czas kręcić się w tych klimatach. No nic muszę usiąść na spokojnie i ogarnąć to wszystko jeszcze raz