Wpis z mikrobloga

@zemsta_przegrywa: Mam ją, albo jej bliźniaczy model.
Ma całkiem fajny materiał, miły w dotyku i ciepły w chwycie, ma specyficzny duży splot podobny do Ofxordu. Zdecydowanie jest to koszula nieformalna. Jednak tutaj w zasadzie zalety się kończą, bo z resztą jest gorzej - kołnierz jest mały (krawat w każdej postaci praktycznie odpada), niewspierany (przez co paskudnie opada), koszula ma bardzo tanie guziki (nie jestem pewien, ale mam wrażenie że są plastikowe),
koszula ma bardzo tanie guziki (nie jestem pewien, ale mam wrażenie że są plastikowe)


@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Pewnie są :) Przyłóż guzik gdzieś pod wargę czy nawet do ust - plastik będzie ciepławy albo od razu się ogrzeje, perłopław będzie wyraźnie zimny. Metal czy orzech odróżnisz okiem :D Perłowe często są też grube (nawet i 4 mm), ale to nie jest zasada - widziałem też grube plastikowe i cienkie perłowe.
@Xune: W ogóle to pozdrawiam czytelnika BwB :P Spotykam Cię po raz kolejny ;-)
Raczej na pewno są plastikowe, chyba gorszych jeszcze nie miałem w swoich dłoniach więc to dużo mówi o nich.

@rytel: Zależy czego szukasz, ta koszula jest specyficzna i ma swój styl. W tej cenie z pewnością bym zwrócił uwagę na conajmniej suitsupply, mają bardzo fajne casualowe koszule i będą one dużo lepszym zakupem w tej kwocie,
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: No elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za jakiś czas może wyciągnę jakieś zdjęcia od Dawida to wrzucę tam mały temat z realizacją, granatowa jednorzędówka z klapami frakowymi i ramionami con rollino, fresco od Hardy Minnis :D I szare spodnie do kompletu.