Wpis z mikrobloga

A zatem Baxton próbuje walczyć I wrócić do gry i.... muszę wam powiedzieć że ten film jest już dużo lepszy od poprzedniego. Każdy kto traktuje Baxtona na równi ze stuu to debil, ludzie też zapominają że on sam był wtedy młody i miał 18/19. Każdy kto żyje w Internetach, siedział na jakiś dc, team speakach wie że to całkiem normalne wysyłanie takich wiadomości a zwłaszcza w tamtych czasach.

Jeśli ten film się źle nie zestarzeje po filmie Konopa, jeśli faktycznie Baxton nie chciał się spotykać, nie prosił o nudesy to imo nie ma tematu.
#famemma
wieszjo - A zatem Baxton próbuje walczyć I wrócić do gry i.... muszę wam powiedzieć ż...

źródło: obraz_2023-10-07_135421379

Pobierz

Co sądzisz o sytuacji Boxdela już tak obiektywnie NA TEN MOMENT?

  • Oberwał mocno ale zdecydowanie zasłużenie 44.6% (588)
  • Zdecydowanie nie zasłużył na taki lincz 55.4% (730)

Oddanych głosów: 1318

  • 28
@wieszjo: Zarzuty wobec Baxtona są zupełnie inne niż wobec Stu, u niego to bardziej "wiedział nie powiedział" i "demoralizujące teksty do małolat".
No z tego co mówił to nie miał dowodów na to tylko słyszał o tym, jest to logiczne co on mówi, przecież raczej Stuu na prawo i lewo sie tym nie chwalił


@wieszjo: całe te kółeczko słyszało o tym co się działo, ale stuu o tym nie powiedział wprost (logiczne, że każdy chwali się na lewo i prawo, jak łamie prawo), więc temat można uznać za zamknięty. i to według ciebie
@wieszjo jeśli połączyłby się do sukanek wtedy a nie olał temat to sprawa oglądała by inaczej. Mógł wtedy też powiedzieć że słyszał to i to. Nawet nie publicznie po prostu do sukanek. Zupełnie by inaczej to wygladalo. Ale wiedział co sam #!$%@? i bal się że na niego też wyjdzie xD.
@wieszjo: ale w sumie co ten Boxdel #!$%@? że nie wiedział jak on doskonale wiedział xD są shoty sprzed miesiąca czy dwóch jak Wardęga pyta o to Boxdela a on potakuje głową i potwierdza że wie o co chodzi
@wieszjo mimo że już grubo ponad 30lat pamiętam gdy miałem 17 lat to laski faktycznie często leciały w #!$%@? jeżeli chodzi o to ile mają lat. Sam osobiście w tak młodym wieku mogłem zostać pedo bo jedna szmacica mająca 14 lat wciskała mi że ma 16. Gdyby jej koleżanka nie sprzedała mi ile faktycznie ma lat było by nie fajnie.

Najśmieszniejsze, że ta mała szmacica miała większe doświadczenie w wieku 14 lat