Wpis z mikrobloga

mój w pełni zdrowy psychicznie kumpel,ale cpajacy ma takie same fazy jak ozdoba,mówi mi że go ścigają,ktos mu wkleil czip i przejal jego fb z tym fb to akurat prawda i #!$%@? zastanawiam się czy ten ozdoba serio nie ma trochę racji w tym co #!$%@? czy to tylko efekty zazywania narkotykow co o tym myslicie waszym zdaniem są na świecie ludzie ktorzy mogą nami sterować mogą przejac nasze mysli itd?
#danielmagical #afera #patostreamy #narkotykizawszespoko
  • 31
mogą przejac nasze mysli


@JacekMarcinkowski45lat: medycyna na tą chwile nie potrafi skutecznie leczyć nowotworów a ty piszesz o sterowaniu myślami przez chipy... Jeśli chodzi o wpływanie na ludzki umysł to najlepiej się sprawdza socjotechnika, są również ludzie którzy mają dar wciskania ludziom kitów, manipulowania innymi by osiągnąć dany cel lub sprowokować do odpowiedniego działania (doskonały przykład Charles Manson) na tą chwile inne metody są raczej nierealne
@Hue1070: czasami wpada do mnie na kwadrat i jak przecpa to chodzi po calej chalupie i sprawdza czy ktos go nie sledzi,ale nurtuje mnie tylko to ze podobne objawy ma ozdoba i jeden fakt z tego co mi powiedzial sie zgadza ze poznal jakis ludzi z warszawy i nagle wszystko się zmieniło,ktos przejal jego fb to akurat prawda bo przejeli i wspomina cos ze Ci ludzie zawladneli nim,czyli czysty ozdobka
@JacekMarcinkowski45lat: mysle ze taki osobnik jak ozdoba tez lubil walnąć w nosa. A jak cie choroba zlapie to tak latwo nie pusci. Wszystko do czasu. Mialem takiego znajomego dobry chlopak madry po studiach plany na życie. Kupil 100 fetki na handel. A ze nie za dobrze mu szla sprzedaz to sam wszystko wciągnął. 2 miesiace i myslal ze jest jak Jezus. Zwabi ziemie a nas wszystkich ziomkow ocali. Finalnie znalazl sie