Wpis z mikrobloga

@lent: i tak i nie XD Kocham ją tak samo mocno jak nienawidze XD


@Master_Boy: ja ze swoją też mam ambiwalentne odczucia - raz ją chce zakonserwować na ołtarzyku i mieć ją do końca życia, innym razem mam ochotę ją zepchnąć z klifu ;) szczególnie jak dziś np. wyprzedzała mnie Tesla X ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Master_Boy: 1.6 b+g przed liftem 2001, przejechałem nią jakieś 150-170 tys. km i o dziwo przez pierwsze 100k nic się nie działo. Teraz dopiero zaczyna trochę szwankować (licznik raczej cofany, podejrzewam, że spokojnie ma przejechane ponad 300). A czujniki ciśnienia w kołach #!$%@?łem na samym początku
@lent: czujniki to chyba każda laguna ma #!$%@?, mi sie świeciła przez jakiś czas kontrolka check engine i sama zgasła XD Moja ma prawie 240 tys, drążek skrzyni biegów to już tak lekko chodzi że biegi moge jednym palcem zmieniać ( ͡º ͜ʖ͡º) podejrzewam że też była cofana
@Master_Boy: ale ogólnie auto wygodne, stare, a mam tempomat, klimatyzacje, składane lusterka, te nieszczęsne czujniki, których już nie mam, ale mógłbym znowu założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i pali mi 8-9 litrów gazu w mieście, a na autostradzie nawet mniej. Gdyby się nie psuła dalej to bym ją trzymał jeszcze długo, a tak już trochę nudzi mnie oczekiwanie na „co się dzisiaj #!$%@?”