Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?, 5 dzień inby. Powiedzcie mi, czy to ze mną jest coś nie tak, czy to moja dziewczyna #!$%@?? Zacznijmy od początku.
Zaprosiła do nas swoją koleżankę, która chciała przenocować, bo przyjechała na koncert. Moja dziewczyna udostępniła jej swoje łóżko, a sama nie miała za bardzo gdzie spać. Oczywiste więc było, że zaproponowałem swojej dziewczynie, żeby ze mną spała. Przecież jakoś się pomieścimy na jednym małym łóżku. Powiedziała tylko: "Nie, bo musisz się wyspać". Ona i tak nie miała nic do roboty kolejnego dnia (oprócz godzinnych korków o 13:00) a ja faktycznie, musiałem być wyspany. Czekała mnie o 6:40 pobudka do pracy, a potem po pracy prosto po dziewczynę i lota prawie 7 godzin (od 16 do 23) samochodem na drugi koniec Polski. Tak też zrobiłem, spałem sam, a ona uwiła sobie klitkę z kocy i spała na podłodze. Rano jak tylko wstałem od razu położyła się na moim łóżku i mogła spać nawet do 12. Przyjechałem po nią o 16 i inba: JAK TAK MOŻESZ TRAKTOWAĆ SWOJĄ DZIEWCZYNĘ, CO Z CIEBIE ZA DŻENTELMEN, BIEDACZEK, EGOISTA, TAK MNIE BOLĄ PLECY, JAK TAK MOŻESZ POMIATAĆ SWOJĄ DZIEWCZYNĄ ŻEBY POZWOLIĆ JEJ SPAĆ NA PODŁODZE. A po inbie poszła spać w samochodzie, a potem wypominanie na FB. Ale nie #!$%@?, to ja miałem się nie wyspać. To ja miałem #!$%@? siedzieć 8 godzin w robocie, a potem półprzytomny jechać 7 godzin przez Polskę, wioząc siebie i życie trzech osób. Bo to przecież ja zaprosiłem koleżankę i to ja miałem nie spać XD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz
źródło: comment_ZdEbPdAEJJVUfhE4UNdhyL36ObZKBqGz.jpg

Kto ma tutaj nierówno pod sufitem?

  • Ty, pacanie 6.6% (434)
  • Ona 93.4% (6165)

Oddanych głosów: 6599

  • 288
@wojtoon:

Ty tak samo bo jeszcze nakręcasz tą karuzelę #!$%@?, zamiast zamknąć gębę (ewentualnie przeprosić) i przeczekać kryzys.


Tak... Świetny pomysł zamknąć potulnie gębe, bo tępa egoistka musi się wykrzyczeć. Unikaniem za wszelką cenę konfliktu doprowadzi do stanu gdzie OP będzie się bał kichnąć byle nie rozzłościć księżniczki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@trololo55: A co to ma za znaczenie czy śpią co noc razem czy osobno? Zaproponował jej spanko u siebie i odmówiła. Miał ją siłą zaciągnąć? Gdyby jej to wtedy przeszkadzało to by była od razu obrażona. Obstawiam, że rano jak jego nie było i okazało się, że plecki bolą to koleżanka jej przegadała jakiego to ma złego faceta. Pomijam fakt, że mogła spać z koleżanką skoro z facetem z jakiegoś powodu
@AnonimoweMirkoWyznania: ta panienka to mentalna nastolatka czy ki uj? Szkoda życia :-)

Poza tym, skoro zaprosiła koleżankę i wiedziała, jakie macie warunki mieszkaniowe, to jest na to JEDEN PROSTY TRIK KTÓREGO AGENCI NIERUCHOMOŚCI NIENAWIDZĄ:

- ej, Anon
- no?
- jutro przyjedzie koleżanka, a mamy tylko dwa pojedyncze łóżka i się nie wyśpimy we trójkę
- jak chcesz to ją przenocuj
- to może żebyśmy dali radę to pojedziemy do markjetu
Pobierz
źródło: comment_2n2GO7fNvcqjv9cqzM05Rj3afmljrdAZ.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania ale tragedia Mirku, jak to nie miłość i nie ma żadnych innych plusów niż seksior (bo z charakteru to nie widać po tej sytuacji plusów) to uciekaj od niej, mówię ci to ja i moja różowa, która nie ogarnia zachowania twojej. Mega toksyk z tej twojej lasi, jeszcze to passive agressive i nadużywanie XD sprawia, że to niebezpiecznie chora psychicznie, oderwana od rzeczywistości i bujająca w utopii "womenworld" instagirl. Haha aż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@trololo55: No nic dziwnego. Mogą tu wchodzić w grę przekonania religijne, etyczne, cokolwiek. Chcą tak to tak robią i tyle. Moi dziadkowie całe życie spali osobno - ponad 60 lat świetnego i szczęśliwego małżeństwa przeżyli.
A wracając do sytuacji to albo to bait albo nie wiem. Materac nadmuchiwany w tesco kosztuje 20-30 PLN. BTW jeżeli laska by mi napisała, że "to już długo nie potrwa" to do dupy by pojechała a
@Wobbuffet

Jak podrośniesz to zrozumiesz, że nie o każdą pierdołę trzeba kręcić imbę. W przeciwnym wypadku trzeba by nic nie robić tylko się drzeć za kudły.

Jak ktoś ma jakieś zdanie to nie wytłumaczysz mu krzykiem. To po prostu #!$%@? da. W przeciwieństwie do OFICJALNEGO dania za wygraną.

Jak ustanie nad tobą kapral i zacznie się wydzierać to bardzo głupim pomysłem jest pyskówka. Jak spuścisz wzrok to sobie pokrzyczy i da ci
Jak ustanie nad tobą kapral i zacznie się wydzierać to bardzo głupim pomysłem jest pyskówka. Jak spuścisz wzrok to sobie pokrzyczy i da ci spokój


@wojtoon: serio porownales wlasnie kaprala ktory jest prawdopodobnie od Ciebie wyzszy stopniem i wyzej w hierarchii do rozowej ktora w hierarchii jest Ci rowna i powinna Cie szanowac tak samo jak Ty ją? :D

Jak ktoś ma jakieś zdanie to nie wytłumaczysz mu krzykiem. To po
Jak podrośniesz to zrozumiesz, że nie o każdą pierdołę trzeba kręcić imbę. W przeciwnym wypadku trzeba by nic nie robić tylko się drzeć za kudły.

Jak ktoś ma jakieś zdanie to nie wytłumaczysz mu krzykiem. To po prostu #!$%@? da. W przeciwieństwie do OFICJALNEGO dania za wygraną.

Jak ustanie nad tobą kapral i zacznie się wydzierać to bardzo głupim pomysłem jest pyskówka. Jak spuścisz wzrok to sobie pokrzyczy i da ci spokój
Mi by było głupio oddać gościowi (czy gościu? xD) swoje łóżko.

Mnie tylko ciekawi jak można mieszać z dziewczyną i nie mieć podwójnego łóżka...


@okelm84: @KwartylTrzeci: wyobraźcie sobie tę inbę, gdyby mieli jedno podwójne łóżko i różowa oddałaby swoje miejsce koleżance ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Inna sprawa, że mnie jako gościowi
@AnonimoweMirkoWyznania: W życiu bym nie była z facetem który każe mi spać na podłodze bo sam biedaczek musi się wyspać więc nie może spać ze mną bo łóżko za małe xD
Poza tym niezły bait, ludzie w wspólnym mieszkaniu mają dwa osobne łóżka i żadnej kanapy... Z facetem który nie śpi ze mną w ogóle w jednym łóżku też bym nie była xD Więc ogólnie spieprzaj z tą zarzutką.