Wpis z mikrobloga

Na dole rozgrywa się ciekawe dyskusja na temat tego kto zasłużył bardziej na MVP, zapominacie jednak, że liga to przede wszystkim biznes, i Silverowi i (innym*) nie opłaca się nominować gościa o dziwnie brzmiącym nazwisku, gościa, który grając zajebisty sezon, nie jest nawet w top 10 sprzedanych koszulek według nba store stan na 31.12.2018, gościa, do którego nie follow-upują rapperzy, i pewnie nawet nie może powiedzieć słowa na N bo nie jest swój, dodatkowo jest z amerykańskiego opola. Nie oszukujmy się, kiedy ostatnio słyszeliście na jakimś espn'ie poważną rozmowe o Giannisie, bo ja przypominam sobie tylko to jak miesiąc temu powiedział, że walnie Hezonje w krocze. Dla porównania zobaczcie sobie jak Harden jest pompowany, w national tv spuszczają się nad nim podczas każdego meczu. Jak dla mnie konkurs na MVP już został rozstrzygnięty. Sam oddałbym głos na Giannisa
Tutaj lista jerseyów Alfabet był 11
Stephen Curry, Golden State Warriors
LeBron James, Cleveland Cavaliers
Kyrie Irving, Boston Celtics
Kevin Durant, Golden State Warriors
Ben Simmons, Philadelphia 76ers
James Harden, Houston Rockets
Jayson Tatum, Boston Celtics
Joel Embiid, Philadelphia 76ers
Russell Westbrook, Oklahoma City Thunder
Klay Thompson, Golden State Warriors

#nba
  • 13
@Wojt_ASR_: Tak z przyzwyczajenia dopisałem.
@KXNG_Preem: Mi jego decyzje się nie podobają, bo dlaczego skoro zrobił black history month, a nie zrobi Latino history month, ale co by nie mówić ekspansja ligi do państwa azjatycki, (Chiny i Indie) może podwoić spokojnie zyski ligi, więc jest jak najbardziej bezpieczny.
@KXNG_Preem: Dodam jeszcze, że Adaś ma w dupie Europę co potwierdził na konferencji chyba w Londynie, jak go jakiś francuz zapytał czy Paryż dostanie kiedyś mecz NBA, odpowiedział, że priorytetem jest Azja, a rynek jest tak mały, że jeden mecz to przysługa.
@Jrv20: hmm, faktycznie. w nbastore.eu troche lepiej to wyglada;P

w ogole generalnie #!$%@? jest lysy z tym podejsciem do kosza w europie, bo zamiast organizować mecz w hiszpanii/włoszech/rosji/grecji, czy słowenii, to co roku nba jeździ do anglii, gdzie jedynym plusem jest chyba tylko to, że wielu celebrytów do londynu może pojechać.no ale cóż, na każdym kroku udowadniaja, ze gleboko maja europejczykow

co do chin to nie ma co się dziwić, duży
@Wojt_ASR_: Na europe nie patrzyłem ale pewnie Giannis jest top 3, kompletnie nie rozumiem dlaczego Anglia a nie np. Niemcy/Hiszpania, pewnie logistyczne kwestie no i zawsze Pound większy niż Euro. Nawet sobie nie mogę przypomnieć żadnego Brytyjskiego koszykarza. Og Anunoby niby jest Brytyjczykiem ale wyemigrował do USA przed 14 rokiem życia* więc się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wojt_ASR_: raczej z podejściem do geografii, przecież dla nich to Zjednoczone Stany Europy, a Londyn jest ich Nowym Jorkiem. Myślisz że dla Amerykanina jest jakakolwiek różnica między np. Włochami a Słowenią, jeżeli porównasz odległości i przełożysz na skalę amerykańską?