Wpis z mikrobloga

Córka lvp prawie 9 dzisiaj beczy, że nie będzie wracać szkolnym busem bo wczoraj starszy chłopiec ją skopał i że generalnie starsi leją młodszych całą drogę. Ścisk wrzask i generalnie patologia. Po rewizji szkolnego busa powrotnego i stwierdzeniu że napastnik w dniu dzisiejszym nie pojawił się postanowiłem przedsięwziąć kroki zapobiegawcze. Otóż zakupiłem u chińczyka za jedyne 33 ziko latarkę z wbudowanym paralizatorem 230v (ładowana z gniazka). Niestety mój różowy stwierdził, że pomysł #!$%@? i latarkę zabrał. Jakieś pomysły?
#logikarozowychpaskow #patologia #samoobrona
  • 13
@droknok ham siedzi cicho jak się boi. Przysłużysz się światu jak takiego młodego ziomkami naprostujesz. Kiedyś ja ~lvl.21 poszedłem do szkoły postraszyć gówniarzy co bili brata mojej ówczesnej różowej. Zero agresji, wszedłem do szatni, powiedziałem że jak się powtórzy to będą kłopoty. Tyle. Jeden przeprosił, drugi jeszcze cwaniakował. Potem telefon był do starych różowej że groźby karalne xD ale sytuacja się uspokoiła i nie było poza telefonem nic wiecej. Teraz zrobiłbym to
@droknok: powiedz jej ze potem ma pojsc do pani i powiedziec ze jak ja bil to lapal za c.cki i sie tak dziwnie usmiechal.

inba i sukces gwarantowane

chuliganstwo szkola bedzie tolerowac bo to tradycja, ale jak zboczuch, o to to nie