Wpis z mikrobloga

K A P I S Z O N

1. Pojawia się pierwszy artykuł z taśmami Kaczyńskiego.
2. Heheheh, dajcie dowody jakieś lewaki, gdzie te faktury, gdzie to wszystko xDxDxDxD
3. Lewaki pokazują fakturę.
4.
5. Hehehehe, taką fakturę to ja se mogę w pajncie zrobić, pokażcie pełnomocnictwa xDxDxDxD
6. Lewaki pokazują pełnomocnictwa. A tak w ogóle, to jeden z byłych prezesów Srebrnej to jest komunistyczny agent.
7.
8. He, he... he. Yyy. To teraz pokażcie, erm, tego, no...

#neuropa #polityka #4konserwy
  • 43
@hehenuanek:


Jak targetem jest prymitywny, prawacki elektorat to tak.

Nie prawacki tylko postsowiecki. Ludzie, którym się nie udało w życiu, ludzie bez ambicji. Ludzie, którzy myślą, że są lepsi, a winę na swoje nie powodzenia życiowe szukają w spiskach i religii. A jak się komuś coś w życiu udało, to on jest wrogiem. Tacy stereotypowi nosacze to gro wyborców pisu.

Jak na tym #!$%@? wykopie cytować tekst....
1. Pojawia się pierwszy artykuł z taśmami Kaczyńskiego.

2. Heheheh, dajcie dowody jakieś lewaki, gdzie te faktury, gdzie to wszystko xDxDxDxD

3. Lewaki pokazują fakturę.

4.

5. Hehehehe, taką fakturę to ja se mogę w pajncie zrobić, pokażcie pełnomocnictwa xDxDxDxD

6. Lewaki pokazują pełnomocnictwa. A tak w ogóle, to jeden z byłych prezesów Srebrnej to jest komunistyczny agent.

7.

8. He, he... he. Yyy. To teraz pokażcie, erm, tego, no...


@mnik1:
@hehenuanek:

prymitywny, prawacki elektorat


@czupek:

Ludzie, którym się nie udało w życiu, ludzie bez ambicji. Ludzie, którzy myślą, że są lepsi, a winę na swoje nie powodzenia życiowe szukają w spiskach i religii. A jak się komuś coś w życiu udało, to on jest wrogiem. Tacy stereotypowi nosacze to gro wyborców pisu.


Ale zrozumcie, że takimi tekstami jedynie utwardzacie elektorat PiSu w tym, że mają rację. I to z waszych
Ale zrozumcie, że takimi tekstami jedynie utwardzacie elektorat PiSu w tym, że mają rację. I to z waszych wpisów bije poczucie wyższości.


@rasmor: Ale to nie o to chodzi. Oni są słabo wykształconymi, dość tępawymi ludźmi z gigantycznymi kompleksami. Które leczą popierając kogoś wskazanego jako jedynie słusznego. Np. PO. I takimi tekstami umacniają się w swoim wyborze.
buduje / utrwala socjalizm z ludzką twarzą.


@dzyndzla: Znaczy swoją?

@Daleki_Jones: Jak targetem jest prymitywny, prawacki elektorat to tak.


@hehenuanek: No ale coś z tym prymitywnym, prawackim elektoratem trzeba zrobić żeby PiS nie rządził tysiąc lat przy poparciu >30% głosujących. Albo spróbować edukować albo jak najbardziej rozbijać psychoprawicowe partie (panie Rydzyk, bardzo prosimy) żeby te powiedzmy 40% głosów rozłożyło się na 5 a nie 2 partie, z czego 3
@krzychol66

A nie prościej było zebrać to wszystko cuzamen do kupy i w sądzie pokazać?

Po wuj zawracać ludziom d...y co najmniej tak, jakby na podstawie wyrywkowych fragmentów taśm i dokumentacji byli w stanie sobie jakąś opinię wyrobić?

No patrz, a jak taśmy Sowy wychodziły i nadal wychodzą w odcinkach to jakoś nie szczekasz? Tam jest to rozpisane na nuty, będą ich grillować do maja przynajmniej xD