Wpis z mikrobloga

@KrolWlosowzNosa Ojciec kiedyś takie coś kupił, taki sam typ, aluminium + poliwęglan, to po pierwszym mocniejszym wietrze spece musieli przyjechać i dorzucić 2x tyle wzmocnień, bo się całość wygięła. Po kilku latach i tak trzeba wymienić cały "poliwęglan", bo się rozpada i tak. Musiałbyś pojechać do hurtowni tworzyw sztucznych i kupić najlepiej przeźroczysty poliwęglan, taki prawdziwy, i go zmatowić i wstawić zamiast tego co tam jest. Ale to jak to co dają
@KrolWlosowzNosa Zbijasz drewnianą skrzynkę, obijasz ścianki czarną grubą folią, na dół przybijasz agrowłókninę i sypiesz ziemię do środka ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja mam takie 3 i sobie chwalę

Jeszcze jak ogarniesz gdzieś obok hurtownie ziemi to i wyrwiesz paletę worków 70l za bezcen
@KrolWlosowzNosa: Kibicuję! Mam nadzieję, że wybierzesz i się pochwalisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam wiele razy się przymierzałem i dałem spokój: boję się wydać tyle kasy na coś, co teoretycznie budzi wątpliwości. A u mnie są takie wiatry, że pewnie by mi to wszystko połamało. Gdybym się kiedyś zdecydował, to wylałbym podmurówkę i do tego przymocował na sztywno, bo inaczej to słabo to widzę. Ale jak masz
@chuckd: No właśnie chcę już coś dobrego, na 10 lat, np. Co do śniegu to się nie boję, bo czasami sprzedaję takie ogrody zimowe czy zadaszenia tarasów i już taka 4mm płyta wytrzymuje spokojnie zimę, a tu mamy 6mm.
Wieją u mnie halne, ale mam zamiar osadzić to na krawężnikach i przykręcić konstrukcję do nich właśnie. Raczej nie ma prawa drgnąć.

Korzystając z okazji serdecznie pozdrawiam i życzę udanego startu w