Wpis z mikrobloga

Ogólnie nie oglądam YT, omijam szerokim łukiem bo uważam że 90% to jest tam syf. Teraz odpaliłem, żeby do jedzenia leciało jakieś badziewie. Zobaczyłem filmik jak Friz z tą swoją spedzają czas w Dubaju. Koleś 22 lata, jego laska w ogóle 20 lat ma? Ja 24 na karku i w życiu pewnie dubaju nie zobaczę. Ci zarabiają już taką kase którą w życiu nie zarobię. Może to ból dupy, może zazdrość. Ogólnie jestem w szoku jak ludzie trzepią na tym YT tyle hajsu, to jest dla mnie niepojęte. #gorzkiezale #youtube
  • 8
@lewniesprzymierzasiezkojotem: tak, ale policz sobie. Bilety, zakwaterowanie w tym fajnym hotelu na sztucznej wyspie, drogie jedzenie itd. Pewnie wyjdzie jakieś 20-30k za wyjazd gdzie większość Polaków tyle na samochody nie daje. Chciałbym też być przy kasie ale nie kosztem rozpoznawalności, wole nie być w centrum uwagi jak nie muszę. @Carbon_Solutions: jak mam być szczery mam ból dupy, że oni takie dzieciaki jeżdża po świecie i kupe kasy wydają. Ale no
@NickciN jutub jest jak śmietnik przy Sheratonie - wystarczy poszukać głębiej, by wyjadać całkiem świeży kawior zamiast zlizywać kocie gówno z klapy.
@NickciN: wszystko sie kiedyś kończy, yt i influencerzy też, jak nie za 10 to za 20 lat. I co oni wtedy beda robic? Jak nie nazbierają kasy albo nie zainwestują to beda musieli bez doświadczenia w wieku ilus tam dziesięciu lat #!$%@? za pol darmo. W tym czasie ty juz będziesz ustawiony życiowo itd.
Niestety albo stety gałąź yt, insta itd. Nie jest rozbudowana tak jak np w sporcie gdzie jak