Wpis z mikrobloga

Z tego wszystkiego to chyba najwiekszym wygrywem jest potężny prawnik Patryk. On rucha grubasa na hajs jak leci i jeszcze sie pewnie z niego śmieje xD Złamał nogę więc logiczne, że nie mógł robić odróbek. A ten potężny prawnik pewnie nie zgłosił ten fakt do kuratora czy kij wie do kogo. Na bank by mu czasowo zawiesili odróbki dopóki nie wyzdrowieje. Co to #!$%@? za prawnik dramat xD Może to ten z łokietników Rafonixa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
@Mateo094: Aż mi się w to nie chce wierzyć. Przecież każdy średnio rozgarnięty student prawa spokojnie by załatwił tucznikowi zawieszenie prac społecznych. Nie wiem o co tu chodzi. Może tucznik chciał oszczędzić trochę grosza i zrezygnował z usług potężnego prawnika?
  • Odpowiedz
@Mateo094: Toć ten prawnik dobrze wie z jakim osobnikiem współpracuje i specjalnie go robi na hajs i się z niego śmieje XD Pewnie teraz mu powie, że postara się dostać odwołanie od prokuratora dziura w pupie, tylko, że to drogie rzeczy są i cyk hajsik od przestraszonego magicala na konto XD
  • Odpowiedz
Aż mi się w to nie chce wierzyć. Przecież każdy średnio rozgarnięty student prawa spokojnie by załatwił tucznikowi zawieszenie prac społecznych. Nie wiem o co tu chodzi. Może tucznik chciał oszczędzić trochę grosza i zrezygnował z usług potężnego prawnika?


@PanEdzio: ale to FAS wybierał tego prawnika, więc pewnie wybrał jakiegoś leszcza, który rucha go na kasę xD
  • Odpowiedz