Wpis z mikrobloga

Maaaaaaaaam fuckin konkret do rozebrania ! Największy marketingowy hype Tomasza, ale znalazłem go w świetnej cenie:
Tom Ford Fucking Fabulous. Uwaga po 7.8/ml !!!!Jak na ten zapach to prawie darmo XD. W Polszy 2630zł, nawet z kodem to ~2100

Musimy rozebrać 250ml, inaczej nic z tego. Minimum 10ml ()
Dekant +3zł, Wysyłka 11zł kurier, 15zł paczkomat.

Mireczki, z typ zapachem wychodzicie z Piwnicy z hypem jak u kuby:
https://www.youtube.com/watch?v=ZYGG1wL4lAU

#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Maaaaaaaaam fuckin konkret do rozebrania ! Największy marketingowy hype T...

źródło: comment_yQDMpiTYGSViS7fXBBHdStvh3i7lgfER.jpg

Pobierz
  • 28
Samo posiadanie tego zapachu sprawia że pachniesz-śmierdzisz pick the one, pieniędzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako kolekcjoner, nie pogardzę.


@SnoobDuog: w swojej kolekcji mam dwa zapachy Roja. Coś jeszcze chcesz powiedzieć?
@dr_love: nie. Chodziło o opa, który właśnie w ten sposób traktuje przeciętne perfumy które nie mają w sobie absolutnie nic poza ceną z sufitu :)

A ja prosty chłopak jestem, fan zapachów że stajni Amouage i tanich dziadków pokroju Zino :)
@krzysztof-es-545: aha, no ja powiem szczerze, że mi się FF podoba, ale faktycznie jakby ktoś ode mnie chciał 6 zł/ml za niego to by dostał kopa w dupe :D
tyle to mogę dać od Forda jedynie za TV, Oud Fleur, może Tobacco Wood i kiedyś Amber Absolute.
@krzysztof-es-545: Brawo fanie Amouage które 90% nie jest warte swojej ceny.

W cenie której mogę rozebrać tego Forda, zbliża się do innych cen blendowych, a jako special blend bez otoczki marketingowej, to bardzo przyzwoite perfumy o dużej jakości.
No ale co Ja tam wiem. Mam ze 40 flakonów ale żadnego Amouage i Roja, trochę plebs ze mnie.
edit: widze, że cena zbliża się do 8 zł.
3-3,5 zł to jest max, to jednak jest przepaść jeśli porównamy je z pierwszym lepszym Amouage i mówie to jako wielki fan private blendów